Firma Shure má dva nové modely bezdrôtových Bluetooth slúchadiel

ZDROJ | Shure

Firma Shure predstavila dvojicu nových slúchadiel, ktoré si pripojíte cez Bluetooth k vášmu zariadeniu. Modely SE112 a SE215 sa líšia najmä odnímateľným káblom.

Obe slúchadlá sa môžu pochváliť dizajnom, ktorý izoluje vonkajší hluk až do 37 dB. Nechýba množstvo veľkostí štupľov, ktoré v balení slúchadiel nájdete.

Zaujímavými sú aj samotné koncovky slúchadiel, ktoré budú dostupné aj v priehľadnej farbe. Čo sa týka výdrže, nové slúchadlá od Shure sľubujú 8-hodinovú výdrž batérie na jedno nabitie a dosah Bluetooth signálu okolo 10 metrov.

Pozrite siPrémiové slúchadlá z karbónu a kože

Model SE215 sa bude predávať za 150 dolárov, v ktorých okrem slúchadiel nájdete aj odnímateľný Bluetooth Accessory kábel, ktorý si však môžete kúpiť aj zvlášť za 99 dolárov.

Tento kábel slúži pre majiteľov bežných slúchadiel od Shure, ktorí si chcú z káblových slúchadiel urobiť bezdrôtové. Kábel umožňuje šíriť hudobný signál cez Bluetooth. Celkom zaujímavé riešenie.

Lacnejší model SE112 sa bude predávať za 100 dolárov a spomínaným káblom nebudú disponovať. Celkom príjemné ceny, čo poviete?

ZdrojShure

Komentáre k článku