Reklama

FaceVision TouchCam N1: prvá Skype certifikovaná HD webkamera

Marek Šimunek

Videotelefonovanie cez Skype je vašou dennou rutinou a radi by ste si užívali kvalitnejšie video avšak váš počítač už nepatrí k tým najvýkonnejším? Riešením ako stvoreným pre vás je nová HD webkamera TouchCam N1 s vlastným dekóderom H.264 videa.

 

TouchCam N1

 

FaceVision TouchCam je prvou Skype certifikovanou webkamerou. Okrem možnosti prenosu HD videa a automatického zaostrovania ponúka aj špeciálnu 78 stupňovú šošovku pre širší záber alebo možnosť natáčania WVGA videa pri 30 fps. Ak máte menej výkonný počítač alebo notebook, TouchCam vášmu procesoru vypomôže vďaka integrovanému H.264 čipu pre dekódovanie videa. K počítaču sa pripája pomocou USB portu a je podporovaná operačnými systémami Microsoft Windows XP, Vista a 7 ako zariadenie plug & play, teda pre jej inštaláciu nie sú potrebné žiadne dodatočné ovládače.

TouchCam N1

Pre plynulý prenos HD videa je však nutné internetové pripojenie s minimálnou prenosovou rýchlosťou 1,2 Mbps. Vysoko kvalitné snímanie zvuku aj z väčšej vzdialenosti zabezpečí dvojica nepriamych mikrofónov. HD webkameru FaceVision TouchCam N1 si môžete zakúpiť priamo na stránke výrobcu za cenu 119 USD (97,36 €).

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.