Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Extrémna zvuková karta Asus ROG Xonar Phoebus

Extrémna zvuková karta Asus ROG Xonar Phoebus
Drahomír Piok
Extrémna zvuková karta Asus ROG Xonar Phoebus

Produkty z radu Xonar sú tým najlepším čo Asus pre milovníkov vynikajúceho zvuku má. Nová zvuková karta ROG (Republic of Gamers) Xonar Phoebus nesie dokonca meno gréckeho boha hudby a svetla. Zaslúži si ho?

Asus ROG Xonar Phoebus

Pre hráčov to najlepšie

Zvuková karta sa štandardne zapája do zbernice PCI express. Všetky jej významné časti sú dostatočne tienené voči elektronickému rušeniu, a aj vďaka ochrane vyzerá pomerne masívne. Na jej zadnej strane nájdete výstup pre 7.1 kánálové ozvučenie. Karta sľubuje kryštáľovo čistý a verný zvuk, ktorý ocenia najmä milovníci hudby a hier. Odstup signálu od šumu sa pohybuje až na hranici 118 dB. Dodávané šikovné externé ovládanie hlasitosti disponuje aj vstupom pre slúchadlá a mikrofón.

Asus ROG Xonar Phoebus

Inštalovaný slúchadlový zosilňovač si poradí aj s impedanciou 600 ohmov. Podpora technológie ROG Command zaručuje 50 % filtráciu okolotého zvuku pri komunikácií cez mikrofón. Skvelý priestorový zvuk Dolby Home Theatrer V4 a herný audio engine GX3.0 by mal byť vyledaný do detailov. Už len si počkať pár mesiacov do dátumu vydania, zakúpiť hriešne drahú audio zostavu a úžívať si „audio orgie“ pri hrách, filmoch alebo hudbe. Cena zvukovej karty Asus ROG Xonar Phoebus zatiaľ nie je známa.

Asus ROG Xonar Phoebus

Foto:Asus