Reklama

Extrémna zvuková karta Asus ROG Xonar Phoebus

Drahomír Piok

Produkty z radu Xonar sú tým najlepším čo Asus pre milovníkov vynikajúceho zvuku má. Nová zvuková karta ROG (Republic of Gamers) Xonar Phoebus nesie dokonca meno gréckeho boha hudby a svetla. Zaslúži si ho?

Asus ROG Xonar Phoebus

Pre hráčov to najlepšie

Zvuková karta sa štandardne zapája do zbernice PCI express. Všetky jej významné časti sú dostatočne tienené voči elektronickému rušeniu, a aj vďaka ochrane vyzerá pomerne masívne. Na jej zadnej strane nájdete výstup pre 7.1 kánálové ozvučenie. Karta sľubuje kryštáľovo čistý a verný zvuk, ktorý ocenia najmä milovníci hudby a hier. Odstup signálu od šumu sa pohybuje až na hranici 118 dB. Dodávané šikovné externé ovládanie hlasitosti disponuje aj vstupom pre slúchadlá a mikrofón.

Asus ROG Xonar Phoebus

Inštalovaný slúchadlový zosilňovač si poradí aj s impedanciou 600 ohmov. Podpora technológie ROG Command zaručuje 50 % filtráciu okolotého zvuku pri komunikácií cez mikrofón. Skvelý priestorový zvuk Dolby Home Theatrer V4 a herný audio engine GX3.0 by mal byť vyledaný do detailov. Už len si počkať pár mesiacov do dátumu vydania, zakúpiť hriešne drahú audio zostavu a úžívať si „audio orgie“ pri hrách, filmoch alebo hudbe. Cena zvukovej karty Asus ROG Xonar Phoebus zatiaľ nie je známa.

Asus ROG Xonar Phoebus

Foto:Asus

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.