Reklama

EXKLUZÍVNE: Prvá várka príslušenstva pre Samsung Galaxy S III

Števo Porubský

Len necelý mesiac trvalo novej vlajkovej lodi od Samsungu, aby sa dostala na svetový, ale i náš  trh. Samsung Galaxy S III (Samsung Galaxy S III: nový kráľ súčasnosti?!) predstavený počas londýnskeho mega večera už ten deň dostal do výbavy niekoľko druhov nového príslušenstva určeného špeciálne len preňho. Pozreli sme sa exkluzívne na prvú várku, ktorá sa do obchodov dostáva už v týchto dňoch!

Pozn.: uvádzané ceny sú odporúčané ceny výrobcu a môžu sa líšiť od reálnych cien v obchodoch či e-shopoch.

Samsung Galaxy S III

HDTV Adaptér

Klasika ešte z čias predchodcu, ktorému tiež chýbalo HDMI rozhranie. Neveľké príslušenstvo tak vie premeniť váš smartfón na prehrávač Full HD videa z akéhokoľvek monitora či TV s HDMI rozhraním. Potrebné je však adaptér pripojiť aj k nabíjačke. A samozrejme si na microSD kartu alebo do pamäte telefónu nahrať nejaký ten film. Len pozor, adpatér je špeciálne určený len pre tento telefón, starší HDTV adaptér pre model Galaxy S II vám fungovať nebude.

Cena: 26,99 €

Samsung HDTV adapter

Allshare Cast Hub

Malá krabička s microUSB a HDMI portami je taký malý zázrak pre vašu obývačku. Allshare Cast Hub stačí pripojiť k TV alebo monitoru, pripojiť microUSB nabíjačku a na telefóne nechať vyhľadať Wi-Fi zariadenia. Pripojenie trvá asi minútu, pričom následne môžete prezerať obsah z telefónu na monitore či TV cez Wi-Fi. Šikovná a štýlová krabička pre tých, ktorí nemáte vo svojej TV Wi-Fi modul. Len tá cena…

Cena: 72,99 €

Samsung Allshare Cast Hub

NEPREHLIADNITE: Samsung Galaxy S III a naše prvé dojmy

Desktop Dock

Hoci dock vyzerá na prvý pohľad veľmi jednoducho, v jeho útrobách sa ukrýva okrem káblika medzi microUSB portom a konektorom aj prevodník k 3,5 mm audio konektoru v zadnej časti. Pripojením sa Samsung Galaxy S III nielen nabíja, ale umožní vám prehrávať vaše obľúbené skladby či internetové rádiá. Do docku je možné pripojiť ktorýkoľvek Samsung telefón s microUSB konektorom v spodnej časti. Najviac sa nám páčil dizajn a materiál tejto funkčnej krabičky, ktorý kopíruje špičkový povrch nového Samsung Galaxy S III.

Cena: 31,99 €

Samsung Desktop Dock

Extra Battery Kit

Za identickú cenu ako Desktop Dock získate rovnako veľký dock, ktorý má však namiesto prevodníka hudby miesto pre druhú batériu a neobsahuje microUSB konektor. V prípade, ak ste si zakúpili, alebo si len kúpite náhradnú batériu do vášho Galaxy S III, môžete na stole nabíjať záložnú batériu a zároveň mať Galaxy S III stále na očiach. Opäť rovnako perfektne spracované telo. Otázka je len, ktorý z uvedených funkčných stojanov si vybrať. Náš tip – domov si kúpte Desktop Dock s pripojením na váš audio systém a do práce na stôl Extra Battery Kit s náhradnou batériou.

Cena: 31,99 €

Samsung Extra Battery Kit

Ultra Slim Cover

Samsung Galaxy S III nie je žiadna lacná hračka a ak si ho chcete ochrániť čo najlepšie, Ultra Slim Cover je jednoduchým, lacným a elegantným riešením. Do mierne ohybného puzdra stačí Galaxy S III nasunúť a celú zadnú časť máte ochránenú voči škrabancom. Zároveň sa telefón drží o niečo lepšie, keďže puzdro má jemné vrúbkovanie. Ultra Slim Cover je hrubý necelý milimeter, takže telefón neutrpí ani na hrúbke. Doteraz sme doslova nenávideli púzdra, vďaka ktorým ste takmer zdvojnásobili hrúbku vášho smartfónu. Ultra Slim Cover je však skutočne dobré riešenie a vôbec nezabije dizajn Samsung Galaxy S III.

Cena: 7,99 €

Samsung Ultra Slim Cover

 

NEPREHLIADNITE: 11 dôvodov, prečo si budete chcieť kúpiť Samsung Galaxy S III

Protective Cover

Ešte lacnejšia alternatíva k ochrane Samsungu Galaxy S III je Protective Cover, ktorý okrem zadnej časti chráni aj všetky bočné tlačidlá a konektory. Pomerne nepraktické nám však prišli „záklapky“ 3,5 mm audio a microUSB konektorov, ktoré viac prekážajú, ako robia osoh. Puzdro je taktiež asi dvojnásobne hrubšie ako Ultra Slim Cover, čo už pocítite aj pri nosení. Náš tip – berte určite radšej Ultra Slim Cover.

Cena: 5,99 €

Samsung Protective Cover

Flip Cover

Za veľmi vydarený spôsob ochrany, ale zároveň aj poriadnu štýlovú záležitosť, považujeme koženkové Flip Cover puzdro, ktoré k Samsungu Galaxy S III pripevníte výmenou pôvodného zadného krytu. Štýlový výmysel, aký Samsung navrhol už pre svoj Galaxy Note, chráni najmä prednú časť pred poškriabaním, no keďže vám pôvodný kryt ostane v zálohe, je tak „ochránený“ aj ten. Okrem základných dvoch farieb – Pebble Blue a Marble White by sa mali v predaji objaviť aj farebnejšie puzdra (ružové, oranžové, modré, žlté, zelené…).

Cena: 20,99 €

Samsung Flip Cover

C Type Pen

Ak si pamätáte na špičkový Samsung Galaxy Note s maličkým stylusom vo svojom tele, vedzte, že nie je jediným telefónom, ktorý je možné ovládať dotykovým perom. C Type Pen od Samsungu je síce podstatne väčšie, no vďaka tomu ponúka komfort úchopu ako klasického pera, takže si nebudete pri písaní poznámok či kreslení lámať prsty. Už len vyriešiť problém, ako ho mať stále poruke… Tí, čo nosia neustále oblek to majú jednoduché, vnútorné vrecko saka je ideálnym priestorom pre C Type Pen.

Cena: zatiaľ neznáma

 

Samsung C Type Pen

 

Tak čo vybrali ste si? Pozrite si aj fotogalériu príslušenstva nižšie.

Foto: TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.