Reklama

EXKLUZÍVNE: Ako sa ručne vyrábajú puzdrá Red Ant Čičmany?

Roman Calík

Boli sme sa pozrieť v Rimavskej Sobote, kde zlaté ručičky vyrábajú unikátne kožené puzdrá pre smartfóny, tablety a notebooky s Čičmianskym vzorom.

Vedeli ste, že na Slovensku máme výrobcu puzdier pre mobilné zariadenia Red Ant, kde prebieha celá výroba doslova „ručne“? Konečne tak môžete aj u nás nájsť pre svoj telefón, tablet či notebook puzdro, ktoré nepochádza z Číny a navyše je i kvalitné.

Značka Red Ant síce vznikla len v roku 2013, no už dnes ponúka široké portfólio puzdier, z ktorých snáď najoriginálnejšie pôsobí práve špeciálna edícia Čičmany. A práve výrobu takéhoto puzdra Red Ant Čičmany pre MacBook sme mali možnosť vidieť naživo.

Na výrobu sa používa kvalitná talianska koža, nechýba laserom vypálené drievko s Čičmianskym vzorom a medová vôňa. Pozrite si video zo zákulisa tohto unikátneho slovenského projektu. Ak vás puzdrá Red Ant Čičmany zaujali, rozhodne si už budúci týždeň nenechajte ujsť najnovšie vydanie magazínu TECHBOX leto 2018, v ktorom nájdete podrobnú reportáž z ich výroby.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.