Reklama

Vieme prví - 4ka vraj zníži ceny paušálov TO. na trvalo

Zdroj | 4ka
Marek Šimunek
Zdroj | 4ka
Zdroj | 4ka

Podarilo sa nám získať informácie, podľa ktorých 4ka plánuje výrazne upraviť svoj cenník. Štvrtý operátor si nechal vypracovať prieskum spokojnosti zákazníkov používajúcich paušály TO. so zameraním na aktuálnu akciu, v ktorej sú dátové paušály dostupné za polovicu. Jednou z otázok vraj bolo, či by zákazníci operátora chceli mať dáta v národnom roamingu zaradené priamo v dátových balíčkoch.

Pozrite si

Aj 4ka má vianočnú akciu – za prenos čísla program TO. za polovicu do apríla

Zdroj | 4ka

Kontaktovali sme špecialistu pre vzťahy z médiami, Tomáša Stupavského, ktorý nám na otázku, či 4ka plánuje výrazne znižovanie cien odpovedal: „Nebudeme komentovať akékoľvek špekulácie.“ Súčasne však potvrdil, že 4ka si podobne zameraný prieskum skutočne dala spraviť. „Podobné prieskumy si robíme pravidelne s cieľom čo najlepšie nadizajnovať naše produkty a zistiť spätnú reakciu našich zákazníkov,“ uviedol Tomáš Stupavský.

4ka vraj plánuje výrazné zmeny v cenách produktov od 1. mája 2017, čo dáva zmysel, keďže aktuálna kampaň štvrtého operátora končí 30. apríla.

Aktuálna akcia spočíva v tom, že zákazníci môžu získať paušály TO. za polovičné ceny, stačí si do 4ky preniesť číslo. Noví zákazníci, ktorí si kúpia SIM kartu Moja 4ka a aktivujú si ktorýkoľvek paušál TO., získajú polovičnú zľavu len na prvý mesiac. Pôvodná cena paušálov TO. je v súčasnosti nasledovná: TO.10 stojí 10 eur, za TO.15 zaplatíte 15 eur a cena TO.∞ (nekonečno) je 30 eur.

V tejto súvislosti sme Tomášovi Stupavskému položili aj otázku, či bude plánované zníženie cien trvalé, alebo sa bude jednať len o novú akciu? „Nevylučujeme v budúcnosti ani úpravu cien v prípade, že si to trh bude vyžadovať a naša štruktúra nákladov nám to umožní. Radi by sme však podotkli, že pomer cena/výkon našich nových paušálov TO. je aj pri ich plných cenách na výbornej úrovni,“ odpovedal Stupavský.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.