Reklama

Eunorau Flash, elektrobicykel s extrémnym dojazdom 350 km

Zdroj | Eunorau
Igor Neštrák
Zdroj | Eunorau
Zdroj | Eunorau

Tento novo predstavený elektrobicykel Eunorau Flash prichádza nielen s tromi možnosťami pohonu, ale má tiež až tri batérie. Preč sú už časy, kedy elektrobicykel bol vybavený len jednou batériou.

Nie je to tak dávno, čo na trh prišli elektrobicykle s dvoma batériami. Hmotnosť elektrobicykla stúpla, zdvojnásobil sa ale dojazd elektrobicykla, ktorý umožňoval absolvovať veľké vzdialenosti.

Eunorau Flash prichádza s možnosťami výberu jednej,dvoch alebo až troch batérií. Tento elektrobicykel má typický dizajn v štýle mopedu s 20-palcovými pneumatikami, lavicovým sedadlom pre dve osoby, predným aj zadným odpružením. Základný model začína na rozumných 1 499 dolároch, je dodávaný s jedným zadným 750 W nábojovým motorom a jednou 52 V batériou.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Eunorau

V prípade záujmu je tu možnosť zdvojnásobiť výkon na 1 500 W, kedy sú poháňané obe kolesá, alebo 1 000 W motor so stredným pohonom so snímačom krútiaceho momentu. Rovnako ako tri možnosti pohonu, existujú aj tri možnosti batérie. 

Komu jedna batéria nestačí, môže pridať druhú alebo tretiu batériu. Pri použití troch batérií Eunorau Flash dosiahne dojazd 350 km s asistenciou pedálov. Všetky modely sú dodávané s rýchlostným limitom 45 km/h, hydraulickými kotúčovými brzdami a LED osvetlením. 

Elektrobicykle Eunorau Flash sú už vo výrobe a predpokladá sa, že predpredaj prvých kusov bude spustený v priebehu nasledujúceho mesiaca. Medzitým spoločnosť láka na pred objednávku prvých kusov so zľavou 1 000 dolárov.

Každého budú zrejme zaujímať informácie o cenách pre verzie s vyššou špecifikáciou, výrobca ich zatiaľ neuviedol. Cena 1 499 dolárov za 750 W celo odpružený elektrobicykel v konfigurácii akú ponúka Eunorau Flash bude veľmi zaujímavou alternatívou k existujúcej konkurencii.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.