Reklama

Etymotic etyBLU2: Bluetooth nielen pre profesionálov

Števo Porubský

Spoločnosť Etymotic s niekoľko ročnou históriou sa pýši tým, že pre náročných užívateľov vyrába špičkové Bluetooth či káblové headsety s výborným zvukom nielen v slúchadle, ale aj v mikrofóne. Profesionálne vyzerajúci model etyBLU2 nevybočuje z tohto radu.

 Etymotic etyBLU2

Model etyBLU2 je už na prvý pohľad luxusnejším headsetom, ktorý neuvidíte na každom uchu. Novinka ponúka okrem prepracovaného dizajnu aj prepracované technológie, ktoré ho zaraďujú medzi špičku. Medzi ne patrí napríklad technológia ACCU-Technology 30-30 noise-reduction, pre ešte lepšiu redukciu hluku na mikrofóne (30dB) a v reproduktore (30 dB). Zaujímavo znie aj dvojsmerný mikrofón, ktorý redukuje dva krát viac okolitého hluku ako klasické headsety.

Etymotic etyBLU2

Už bežnou funkciou sa stáva multi-point technológia, ktorá dovoľuje pripojenie viacerých Bluetooth zariadení súčasne, no aktívne môžu byť naraz len dva. To však plne postačuje pre väčšinu z vás. Určite by vás potešil nielen komfortný štupeľ do ucha, ale aj možnosť doobjednania si špeciálneho štupľa presne podľa vašich uší. Pri tak vybavenom headsete neprekvapí ani 7 hodinová výdrž telefonovania na jedno nabitie, ale ani cena, ktorá začína na 129 USD, čo je zaokrúhlene 103 €.  

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.