Reklama

Eternity Warriors 2: bojovka prepracovaná takmer k dokonalosti

Dominik Fúsek

Pri teste hry Eternity Warriors (s nie celkom pozitívnym záverom) sme vám sľúbili, že sa pozrieme aj na oveľa lepšiu dvojku. Výrobca opravil chyby, pridal nové možnosti, vylepšil grafiku a vytvoril tak hru, ktorú ťažko kritizovať.

Eternity Warriors

Základný princíp zostal zachovaný – zápasiť s rôznymi zombíkmi, pavúkmi a inými netvormi z temného sveta. Glu však upustilo od modelu dvoch hrdinov a vystačiť si budete musieť s jediným bojovníkom. Ovládanie pohybovým kruhom a tlačidlom útoku (s menšími tlačidlami špeciálnych útokov) zostalo zachované. Grafika sa zlepšila o niekoľko tried a trochu narástli hardvérové požiadavky. Nahor, a rapídne, išla aj hrateľnosť. Za každého nepriateľa teraz získavate niekoľko bodov skúseností, ktorých akumuláciou postupujete na vyššie úrovne osobnosti, čo zvyšuje vašu húževnatosť. Z tých väčších navyše vypadávajú peniaze alebo vybavenie. Zbrane a brnenie tak získavate aj bez použitia peňazí. Za tie môžete výbavu upgradovať, prípadne obmedzene vylepšovať schopnosti. Časom však od upgradovania výstroja upustíte, pretože kým ten súčasný povýšite, už dostanete taký, ktorý má lepšie parametre už v základe.

Eternity Warriors

Výrobca si opäť neodpustil nátlak na kupovanie Glu kreditov, za ktoré dostanete mnohonásobne výkonnejšie zbrane. No v prípade tejto hry vám pravdepodobne nebude vadiť zopakovať si niektorú úroveň znova, zvlášť keď s každým upgradom je to o kúsok ľahšie. Bez opakovania sa ďaleko nedostanete, čo by bola škoda, pretože úrovní je opäť prebytok. Napriek (alebo práve vďaka) vyššej úrovni je však Eternity Warriors 2 výbornou hrou s perfektnou hrateľnosťou.

Link na stiahnutie

Hra bola otestovaná na smartfóne Samsung Galaxy W.

Foto: Google Play

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.