Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Epson prináša na trh tlačiarne vhodné pre home office

Epson prináša na trh tlačiarne vhodné pre home office
Zdroj | Epson
Michal Spiegel
Epson prináša na trh tlačiarne vhodné pre home office
Zdroj | Epson
Zdroj | Epson

S prechodom množstva zamestnancov na home office sa zvýšila aj potreba tlačiť niektoré dokumenty doma. Epson pri tejto príležitosti uvádza na trh dve nové tlačiarne.

Prvým modelom je Epson WorkForce Pro WF-4745. Ide o cenovo dostupnú tlačiareň, ktorá ponúka dva zásobníky pre papier a tiež veľkokapacitné atramentové zásobníky.

Čo sa týka rýchlosti tlače, tá je 24 stránok za minútu a kapacita zásobníka je 500 listov papiera. Na ovládanie slúži dotykový LCD displej a 50-stránkový automatický podávač dokumentov, ktorý umožňuje rýchlejšie skenovanie a faxovanie dokumentov.

Zdroj | Epson
Pozrite si

Laserový 4K projektor LS500 od Epsonu poháňa Android TV

Druhým modelom je Epson EcoTank L6580, tlačiareň, ktorá umožňuje niekoľkomesačnú tlač bez potreby dopĺňania atramentu. Samotný atrament je súčasťou balenia a tlačiareň disponuje systémom atramentových zásobníkov, ktorý nahrádza kazety, ktoré sú problematické pri likvidácii.

Tlačiareň ponúka Wi-Fi pripojenie, ktoré umožňuje tlačiť v podstate odkiaľkoľvek. Taktiež ponúka dotykový LCD displej. Rýchlosť tlače je 25 strán za minútu a čas výstupu prvej strany je iba 5,5 sekundy.

Oba modely využívajú energeticky úspornú atramentovú technológiu Heat-Free od Epsonu a ponúkajú používateľom možnosť výberu medzi tradičnou tlačiarňou s atramentovými kazetami a systémom s veľkokapacitnými zásobníkmi atramentu, v ktorom je spoločnosť Epson priekopníkom.

Zdroj | Epson
Pozrite si

Epson predstavil sériu nových projektorov pre domácnosť

„Oba tieto modely boli navrhnuté pre malé firmy a domáce kancelárie, čo z nich robí perfektné tlačiarne pre zamestnancov, ktorí v súčasnosti pracujú z domu,“ udáva Marcel Divín, Branch Office Manager spoločnosti Epson CZ & SK.

Pokiaľ vás tlačiarne zaujali, kúpiť sa dajú za 238 € za model Epson WorkForce Pro WF-4745 a 1 426 € za model Epson EcoTank L6580.