Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Epson Home Cinema LS100 - projektor, ktorý stačí položiť pred stenu

Epson Home Cinema LS100 - projektor, ktorý stačí položiť pred stenu
Zdroj | Epson
Michal Spiegel
Epson Home Cinema LS100 - projektor, ktorý stačí položiť pred stenu
Zdroj | Epson
Zdroj | Epson

Epson oznámil nový short throw laserový projektor Epson Home Cinema LS100, ktorý môžete jednoducho umiestniť pred stenu a nemusíte sa trápiť s náročnou montážou.

Zdroj | Epson

Projektor dokáže vytvoriť až 130″ (330 cm) uhlopriečku pri vzdialenosti iba 5,6 centimetrov od steny. Nevýhodou však môže byť nízka kvalita rozlíšenia, ktorá je obmedzená na 1 080p. Ak máte záujem o menšiu uhlopriečku, viete si na projektore jednoducho nastaviť rozsah od 70″ do 130″.

Pozrite si

Laserový projektor Epson EH-LS100 nepotrebuje veľkú projekčnú vzdialenosť

Čo sa týka pripojiteľnosti, Epson disponuje tromi HDMI portmi . Svietivosť projektora je 4 000 lúmenov, čo by malo stačiť na pozeranie filmov aj cez deň. Z hľadiska technológie, Espon používa 3LCD Technology. Projektor tiež disponuje streamingom Full HD obsahu z viacerých zariadení vrátane konzol či streamingových zariadení ako Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast či Roku.

Zdroj | Epson
Pozrite si

Sony má Ultra HD projektor s 120″ HDR obrazom za slušnú sumu

Okrem bezdrôtového streamu môžete využiť aj klasické USB na pripojenie vašich obľúbených filmov či seriálov. K dokonalosti chýba už len aplikácia, ktorú Epson tiež zabezpečil v podobe iProjection App.

Projektor Epson Home Cinema LS100 tiež sľubuje lepší jas a farebné spektrum než bežné lampové projektory. Firma Epson sľubuje, že projektor vám vydrží minimálne 10 rokov alebo 20 000 hodín.

Zdroj | Epson
Pozrite si

Projektor LG ProBeam UST z 12 cm vyčaruje 100-palcový Full HD obraz

Tí z vás, ktorí majú doma projektor sa už určite stretli s dlhým zapínaním projektoru a načítavaním obrazu. Pri Epson Home Cinema LS100 to však nehrozí, keďže sa vraj zvládne zapnúť na plný výkon iba za päť sekúnd.

Cena je 2 999 dolárov a k dispozícii by mal byť už túto jeseň. Cena je síce vyššia než u klasických projektorov, no na druhej strane nemusíte nič montovať a ničiť si tak dizajn vášho bytu či domu. Aj takto si môžete doma spraviť vlastnú kinosálu.

Zdroj