Reklama

Epson Home Cinema LS100 - projektor, ktorý stačí položiť pred stenu

Zdroj | Epson
Michal Spiegel
Zdroj | Epson
Zdroj | Epson

Epson oznámil nový short throw laserový projektor Epson Home Cinema LS100, ktorý môžete jednoducho umiestniť pred stenu a nemusíte sa trápiť s náročnou montážou.

Zdroj | Epson

Projektor dokáže vytvoriť až 130″ (330 cm) uhlopriečku pri vzdialenosti iba 5,6 centimetrov od steny. Nevýhodou však môže byť nízka kvalita rozlíšenia, ktorá je obmedzená na 1 080p. Ak máte záujem o menšiu uhlopriečku, viete si na projektore jednoducho nastaviť rozsah od 70″ do 130″.

Pozrite si

Laserový projektor Epson EH-LS100 nepotrebuje veľkú projekčnú vzdialenosť

Čo sa týka pripojiteľnosti, Epson disponuje tromi HDMI portmi . Svietivosť projektora je 4 000 lúmenov, čo by malo stačiť na pozeranie filmov aj cez deň. Z hľadiska technológie, Espon používa 3LCD Technology. Projektor tiež disponuje streamingom Full HD obsahu z viacerých zariadení vrátane konzol či streamingových zariadení ako Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast či Roku.

Zdroj | Epson
Pozrite si

Sony má Ultra HD projektor s 120″ HDR obrazom za slušnú sumu

Okrem bezdrôtového streamu môžete využiť aj klasické USB na pripojenie vašich obľúbených filmov či seriálov. K dokonalosti chýba už len aplikácia, ktorú Epson tiež zabezpečil v podobe iProjection App.

Projektor Epson Home Cinema LS100 tiež sľubuje lepší jas a farebné spektrum než bežné lampové projektory. Firma Epson sľubuje, že projektor vám vydrží minimálne 10 rokov alebo 20 000 hodín.

Zdroj | Epson
Pozrite si

Projektor LG ProBeam UST z 12 cm vyčaruje 100-palcový Full HD obraz

Tí z vás, ktorí majú doma projektor sa už určite stretli s dlhým zapínaním projektoru a načítavaním obrazu. Pri Epson Home Cinema LS100 to však nehrozí, keďže sa vraj zvládne zapnúť na plný výkon iba za päť sekúnd.

Cena je 2 999 dolárov a k dispozícii by mal byť už túto jeseň. Cena je síce vyššia než u klasických projektorov, no na druhej strane nemusíte nič montovať a ničiť si tak dizajn vášho bytu či domu. Aj takto si môžete doma spraviť vlastnú kinosálu.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.