Reklama

Emporia TALKpremium: mobil pre seniorov v ponuke T-Mobile!

Števo Porubský

Rakúsky výrobca mobilných telefónov pre seniorov konečne vstupuje na náš trh. Silným partnerom mu má byť mobilný operátor T-Mobile, ktorý do svojej ponuky dotovaných telefónov zaradil model TALKpremium.

 Emporia TALKpremium

Ako môžete vidieť z obrázkov, model TALKpremium je už na prvý pohľad veľmi jednoduchý. Má na to svoje vážne dôvody. S extrémne rýchlym príchodom mobilných telefónov do našich životov staršia generácia nemala a nemá šancu ísť s dobou. Aj jednoduchý telefón s miniatúrnymi tlačidlami a maličkým displejom jej tak robí vážne problémy pri používaní. Preto výrobca ako Emporia ponúka telefóny o niečo väčšia a s obrovskými tlačidlami a dobre čitateľným displejom.

 Emporia TALKpremium

Zároveň Emporia TALKpremium obsahuje jednoduché menu, v ktorom vraj nie je potrebné vyhľadávať najdôležitejšie funkcie. Tieto by mali zastúpiť tlačidlá po stranách telefónu. Novinka má podľa výrobcu vylepšenú aj technológiu prenosu zvuku, čo umožňuje hlasnejšie vyzváňanie než u bežných mobilných telefónov a nespôsobuje problémy ani ľuďom s načúvacím prístrojom. Telefón sa dodáva s elegantným puzdrom a v jeho výbave nebudú chýbať ani ďalšie užitočné funkcie ako budík a praktická baterka. Škoda len absencie FM rádia, ktoré si seniori radi vypočujú aj na záhradke.

T-Mobile novinku zaradí do ponuky od dnešného dňa za cenu 1 € pre všetky programy Podľa seba, Podnikateľ, Viac, Relax, Fix 9, 12 a Fix 16. Zároveň bude Emporia TALKpremium dostupná aj k najmenšiemu programu Fix 0 za 19 € a v premiére aj k špeciálnemu paušálu Program 40 rovnako za 19 €. Emporia TALKpremium bude predávaná aj s predplatenou kartou Easy v balíku za 99 €.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.