Reklama

Emporia ELEGANCE a SOLID: novinky pre seniorov

Imrich Maťo

Rakúska rodinná spoločnosť Emporia Telecom na prebiehajúcom veľtrhu v Barcelone predstavila dva nové modely mobilných telefónov. Ako sme u tohto výrobcu zvyknutí, určené sú seniorom.

emporiaELEGANCE

Typické znaky produktov Emporia, jednoduchosť a spoľahlivosť, charakterizujú aj oba nové modely. Mobil emporiaELEGANCE púta elegantným dizajnom a vysoko kvalitnými materiálmi. Ponúkaný bude v troch farebných prevedeniach – bielom, čiernom a bronzovom. V ponuke nebude chýbať ani atraktívne príslušenstvo, tvorené stolovou nabíjačkou s reproduktorom, nabíjačkou do auta, koženým puzdrom a aj puzdrom so sponou na opasok. Onedlho má súčasnú ponuku rozšíriť aj verzia s núdzovým tlačidlom, umiestneným na zadnej strane mobilu.

emporiaSOLID

Mobil emporiaSOLID mieri medzi aktívnych seniorov. Je nielen užívateľsky jednoduchý, ale najmä odolný a spoľahlivý v každej situácii, na prechádzke, výlete, alebo iných outdoorových činnostiach. „Solid“ je odolný voči pádu na zem, vode i nečistotám a v príslušenstve nechýba držiak do auta a na bicykel i karabínka pre pripnutie mobilu. Mimoriadne silné vibračné zvonenie má zabezpečiť, že používateľ nezmešká žiadny hovory ani došlú SMS správu. Samozrejmosťou telefónu emporiaSOLID je núdzové tlačidlo a kompatibilita s naslúchadlami.

Emporia SOLID

Zaujímavosťou oboch nových modelov je použitie farebného OLED displeja. Model emporiaELEGANCE by sa na náš trh mal dostať v 2. štvrťroku 2010 s odporúčanou maloobchodnou cenou 129,00 € a emporiaSOLID by mal náš trh obohatiť v priebehu 3. štvrťroka 2010 s odporúčanou cenou 199,00 €.

 

Parametre / Model

emporiaELEGANCE

emporiaSOLID

Rozmery

106 x 50 x 17 mm

115 x 57,5 x 19,3 mm

Pásma

GSM 900/1800

Displej

OLED, 1,8”, 160 x 128 b., fareb

Hlavné údaje

Lifestylový telefón

Odolný voči vode, nečistotám a pádom

Funkcie

SMS, hovory

SMS, hovory, Bluetooth

Batéria

Pohotovostný režim: 250 hodín, Dĺžka hovoru: 3 hodiny

Audio

Hlasitý reproduktor, Kompatibilný s naslúchadlami

Príslušenstvo

Nabíjačka do auta, Puzdro so sponou na opasok, Kožené puzdro, Stolová nabíjačka s reproduktorom

Systém pre pohodlné nosenie, Držiak do auta a na bicykel, Karabínka pre pripnutie mobilu

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.