Reklama

Elektrický Haibike AllTrack 6 môžete mať až o 800 € lacnejšie!

Zdroj | Haibike
Števo Porubský
Zdroj | Haibike
Zdroj | Haibike

Pred letom mnohí z nás hľadajú buď klasický, alebo elektrický bicykel, lebo veď výlety na dvoch kolesách vedia byť tie najzaujímavejšie.

Pri hľadaní sme objavili výborný minuloročný hardtail model nemeckého výrobcu Haibike so zľavou až 800 €. Nejde pritom o malú zľavu z nejakého uhlíkového biku, táto zľava predstavuje 22,2 % z ceny.

Zdroj | Haibike
Obsah pokračuje pod reklamou

Horský e-bike Haibike AllTrack 6 ponúka hliníkový hardtail rám, teda bez zadného odpruženia. Má 27,5″ kolesá pre menšie rámy a väčšie 29″ pre väčšie rámy. O plášte sa postaralo Schwalbe, konkrétne ide o Nobby Nic Performance 2,6″. Predná vidlica je SR Suntour XCM34 NLO DS (pružina/olej) s 120 mm zdvihom.

Poteší určite kompletné radenie od Sram, konkrétne série NX. Od Sram je i kazeta, a to PG1130 11 – 42T, ale aj reťaz. O brzdenie sa starajú 180 mm hydraulické brzdy Shimano MT410 s kotúčmi i pákami taktiež od Shimana. Nosnosť e-biku Haibike AllTrack 6 je 120 kg.

Zdroj | Haibike

To najdôležitejšie, teda motor, je od Yamahy. Ide o model PW-S2 s krútiacim momentom 75 Nm, ktorý dopuje 720 Wh batérie vo vnútri rámu, je však vyberateľná. Dojazd výrobca neuvádza, no vzhľadom na veľkosť batérie môže byť celkom slušný. Maximálna rýchlosť je 25 km/h, pokiaľ, samozrejme, nejdete rýchlejšie bez pomoci elektromotora. Všetky dôležité údaje vidíte na ovládači Yamaha Side Switch s 1,7″ LCD displejom na riadidlách.

Zdroj | Haibike

Haibike AllTrack 6 z roku 2023 je dnes možné kúpiť za menej ako 2 800 €, čo je oproti jeho minuloročnej cene takmer 3 600 € zľava až vo výške 800 €, resp. 22,2 %. Ak vám to za e-bike príde stále vysoká suma, Haibike má v ponuke desiatky e-bikov, ktorých ceny začínajú aj hlboko pod 2 000 €.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

Zdroj | Haibike

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.