Elago W6, alebo ako si urobiť z Apple Watch iPod?

ZDROJ | Elago

Najnovší dok od firmy Elago urobí z každého nostalgického majiteľa Apple Watch hrdého vlastníka ikonického iPodu. Síce len naoko, ale kto by už riešil také irelevantné veci?

ZDROJ | Elago

Čo by mal mať každý fanúšik Apple? No predsa iPod! Ale prečo vlastne, kvôli sentimentu? A aký vlastne iPod? Pretože posledné modely vyzerajú skôr ako iPhony, než staré dobré kultové iPody. Silikónový stojan pomôže vyriešiť dilemu nejedného Apple fan, ktorým by bol skutočný iPod zbytočný.

Elago je známy výrobca príslušenstva, no popri svojich užitočných a praktických výrobkoch občas prinesie vítané osvieženie do svojho sortimentu v podobe retro gadgetov, ktoré dokážu urobiť aj na tvárach päťdesiatnikov úprimné detské očarenie.

Vintage dizajn predstavil Elago v modeli W3, ktorý urobí z Apple Watch prastarý Mac. Gadget sa dá kúpiť už od 8,28 eur.

ZDROJ | Elago

Pozrite siChcete si zmeniť Apple Watch 4 na iPod nano? Vieme ako na to!

Nový stojan Elago W6 nápadne pripomína starší model W5, ktorý vzdával hold hernej konzole Gameboy.

Elago W5 urobí z ľubovoľných hodiniek Apple Watch populárny Gameboy.ZDROJ | Elago

Ako sme už spomínali, W6 nie je funkčný model iPodu, slúži len ako originálny dok, do ktorého treba vložiť vlastné Apple Watch (ľubovoľný model) a pripojiť nabíjací puk.

Ktorý je originál, alebo nájdi tri rozdiely.ZDROJ | Elago

Aj Elago W6 ponúka vintage dizajn, ktorý spolu s displejom hodiniek vyzerá naozaj dokonalo. Presne ako iPod Classic z roku 2001, keď Steve Jobs a Jony Ive predstavili nezabudnuteľný dizajn prehrávača a naučili celý svet počúvať hudbu z digitálnych zdrojov.

Pozrite siApple sa zbláznilo: Nový iPod touch so starým dizajnom a funkciami za 459 eur?

Silikón má presne vyrezaný otvor na držanie puku a napájacieho vodiča. Použitý materiál zabráni poškodeniu Apple Watch a posúvaniu stojanu na stole. Elago W6 je kompatibilný s režimom Nightstand, predáva sa v bielej alebo čiernej farbe. Fanúšikov istotne poteší cena tohto gadgetu, ktorá je 14,99 dolárov (bez dane).

ZDROJ | Elago

Kto však nástojčivo trvá na originálnom iPode, neostáva mu nič iné, ako si zaobstarať niektorý model napríklad z eBay. Ako by povedal klasik, iPod Classic bol šik, ale už sa nenosí.

ZdrojElago

Komentáre k článku