Reklama

Efektívnejší biznis? Pomocou Office 365 od Telekom rozhodne áno!

Zdroj | Microsoft
TECHBOX
Zdroj | Microsoft
Zdroj | Microsoft

Telekom vo svojom bohatom portfóliu ponúka tiež Office 365 s kompletnou starostlivosťou a zameraním aj na malé a stredné podniky.

Kancelárskych balík Office je notoricky známe riešenie, ktoré okrem elementárnych nástrojov na prácu, ponúka najmä zvýšenie produktivity. Microsoft nad touto službou premýšľa naozaj rozumne a nadčasovo, aj preto si viete Office 365 predplatiť, napríklad, na mesačnej báze.

Zdroj | Microsoft

Ešte ste jednorázový nákup a predplatné Office 365 neporovnávali? Pri druhej možnosti budete mať k dispozícii vždy aktuálnu verziu s najnovšími funkciami a nástrojmi, zabezpečenú opravu chýb, prístup k nástrojom bude zo všetkých vašich zariadení, k dispozícií je tiež mobilná verzia balíku, získate 1 TB úložného priestoru na cloude alebo technickú podporu počas celej doby predplatného. Tradičná, krabicová verzia, ponúkne len nástroje s nevyhnutnými aktualizáciami.

Pozrite si

Office 365 si získa vašu dôveru svojou vysokou bezpečnosťou

S online balíkom Office 365 posuniete svoje pracovné prostredie na individuálnej úrovni, no najmä na tej firemnej. Malé a stredné firmy, vďaka riešeniu od Microsoft, môžu využívať vymoženosti korporácií ako vlastný e-mail, zdieľané kalendáre, online mítingy, četovaciu službu alebo tímovú tvorbu projektov. Naviac, nepotrebujete ani vlastné priestory, nakoľko všetky služby môžete využívať všade tam, kde máte pripojenie na internet.

Zdroj | Microsoft

 

Ponuka Offcie 365 je oveľa komplexnejšia a bohatšia, preto by pre vás mohlo byť časovo náročne sa v nej zorientovať, vybrať to čo naozaj potrebujete a úspešne to implementovať do svojho podnikania. Riešením je preto externá firma, ktorá všetko toto spraví za vás. Avšak, ani tu nie je postup až tak jednoduchý.

Pozrite si

Telekom onedlho zrýchli internetové pripojenie a zruší FUP!

Na Slovensku trhu je veľké množstvo firiem, ktoré implementáciu Office 365 do podnikania ponúkajú. Ich služby však často končia pri zakúpení licencie pre váš biznis. Je zrejme jasné, že pri takejto inovácií podnikania, potrebujete silného a spoľahlivého partnera.

Telekom má vo svojom portfóliu ponuku Office 365, so zameraním aj na malé a stredné firmy. Je jasné, že v prípade magentového operátora bude starostlivosť a ponuka služieb Office 365, komplexnejšia. Čo to však znamená?

Prvým krokom je, prirodzene, zhodnotiť, čo všetko z Office 365 potrebujete a do akej miery to potrebujete. Telekom starostlivosť o zákazníka začína už tu. Vyhodnotí váš súčasný IT stav, preskúma možnosti na zmenu do nových cloudových služieb, a navrhne vám veľmi konkrétny a podrobný projekt nasadenia. Ten zahŕňa okrem výberu služieb aj popis postupu nasadenia.

Ak sa pre nasadenie rozhodnete, operátor garantuje minimálne obmedzenie prevádzky počas inštalácie. Celý projekt dostanete doslova na kľúč, čo zahŕňa kompletné licencie, spustenie balíku služieb, migráciu pôvodných IT riešení na Office 365, nastavenie jednotlivých programov a tiež zaškolenie buď administrátora alebo koncových používateľov.

Zdroj | Microsoft

Kľúčovým benefitom, ktorý Telekom v rámci Office 365 ponúka, je starostlivosť o zákazníka počas celej doby využívania predplatených služieb. Táto staroslivosť je bežnou súčasťou Microsoft Office balíkov, no problémom bývajú jazykové bariéry a IT zručnosti a schopnosti používateľov. Telekom garantuje riešenie prípadných problémov odborníkmi v čo najkratšom čase.

Zdroj | telekom.sk

Ak zvažujete nasadiť riešenie, ktoré prácu vo vašej spoločnosti zjednoduší a zefektívni, kombinácia Office 365 a Telekom je spoľahlivým riešením. Neodradí vás ani cena. Office 365 od Telekom môžete mať už od 3,80 € mesačne, ak sa rozhodnete pre licenciu Office 365 Business Essentials. Prvý mesiac je ako bonus zdarma.

Článok sme pripravili v spolupráci so Slovak Telekom.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.