Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Dyson Supersonic – sušič na vlasy za astronomickú cenu

Dyson Supersonic – sušič na vlasy za astronomickú cenu
Zdroj | Dyson
Terézia Miková
Dyson Supersonic – sušič na vlasy za astronomickú cenu
Zdroj | Dyson
Zdroj | Dyson

Najnovším produktom Dyson je, prekvapivo, sušič vlasov. Dyson Supersonic s nízkou hmotnosťou a hlučnosťou je v ponuke pre potenciálnych majiteľov ale za nemalú sumu.

Zdroj | Dyson

Supersonic vyvíjali desiatky ľudí

Po štyroch rokoch, investíciách viac ako 71 miliónov eur, 600 prototypoch a aspoň 100 patentoch čakajúcich na schválenie, prináša Dyson na trh sušič vlasov. Dyson Supersonic, na ktorom pracovalo asi 103 inžinierov, James Dyson pred krátkym časom predstavil v Tokyu.

Pozrite si

Dyson Link – zmeria kvalitu ovzdušia v interiéri cez ventilátor

https://www.youtube.com/watch?time_continue=60&v=qw6iillnXbk

Podľa Dysona sú vraj existujúce sušiče na vlasy „ťažké, neefektívne a robia rámus“.

Zdroj | Dyson

Motor je klenotom vo vnútri

Vo vnútri Dyson Supersonic sa nachádza klenot – najnovší – najmenší a najľahší motor Dyson  V9 s výkonom 1 600 Wattov. Supersonic sa vyznačuje nízkou hmotnosťou, má len 816 gramov. Orientačné rozmery sušiča sú 24 x 8 x 10 cm. Napájací kábel je dlhý až 2,7 metra.

Samozrejme, že vyzerá celkom inak ako ostatné sušiče vlasov. Ale nezdá sa vám to dovtedy, kým ho nepoužijete a zistíte, že je rozdielny vo funkčnosti aj správaní,

vyjadril sa Akin Konizi, štvornásobný víťaz British Hairdresser of the Year.

Zdroj | Dyson

Dyson Supersonic je momentálne v ponuke v ružovo-striebornej variante alebo bielo-striebornej. V balení sa nachádza sušič vlasov a niekoľko nástavcov – vyhladzovací nástavec, tvarovací koncentrátor, difuzér a taktiež aj protišmyková podložka a skladovací háčik.

Pozrite si

Dyson ponúka lampy s LED diódami, ktoré vydržia až 37 rokov!

Momentálne je v predaji k sušiču vlasov a nástavcom aj cestovný obal v hnedej farbe. Cena sušiča na vlasy Dyson Supersonic 399,99 dolárov, v prepočte približne 350 €. Dyson ponúka dopravu zdarma, 2-ročnú záruku na výmenu dielov a 30-dňovú možnosť vrátenia tovaru.

 

Zdroj