Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Dynavix Tera a Nano Lite: nové „lišiacke“ navigácie

Dynavix Tera a Nano Lite: nové „lišiacke“ navigácie
Imrich Maťo
Dynavix Tera a Nano Lite: nové „lišiacke“ navigácie

Bacha, švestky!… Tak a stohodle jestli se vymotáme, tak jsme dobrý…“ Nebojte sa, s novými „lišiackymi“ navigáciami Dynavix sa vymotáte z každej šlamastiky na ceste.

Pavel Liška

Herec Pavel Liška s navigáciami Dynavix

Český výrobca automobilových navigácií Dynavix nielen že predostrel, ale rovno uviedol na trh dvojicu nových navigácií Dynavix Tera a Dynavix Nano Lite. Obe sú vybavené najnovšou verziou navigačného softvéru Dynavix 9, funkciou Chytrá trasa a mapami celej Európy. Dynavix Tera bude vďaka svojej bohatej výbave a kompletným príslušenstvom vlajkovou loďou tejto značky. Dynavix Nano Lite je zas odľahčeným variantom navigácie Dynavix Nano a za prijateľnú cenu ponúkne všetky základné služby v kvalitnom hardvérovom prevedení. Obe navigácie sú v predaji od tohto týždňa nielen v e-shope spoločnosti Dynavix, ale aj vo vybraných partnerských predajniach.

Dynavix Nano Lite

Dynavix Nano Lite

Máme do činenia s odľahčeným variantom navigácie Dynavix Nano a najtenšou, iba 11,5 mm navigáciou na trhu. Ako sme spomenuli, tento 4,3” model je vybavený novým navigačným softvérom Dynavix 9, funkciou Chytrá trasa, mapami celej Európy, ale aj 4 GB vnútornou pamäťou a bohatým príslušenstvom. Svojim vybavením patrí do strednej kategórie produktov v portfóliu navigácií Dynavix. Súčasťou navigácie je aj aktívny držiak. Multimediálne centrum umožňuje počúvať hudbu, prezerať obrázky alebo prehrávať videá. Odporúčaná maloobchodná cena modelu Nano Lite je 194 €. Viac obrázkov navigácie Dynavix Nano Lite pre vás máme vo fotogalérii.

Dynavix Tera

Dynavix Tera

Tenká, 12,6 mm širokouhlá navigácia s prehľadným 5“ displejom a trojročnou aktualizáciou máp zdarma pre vodičov, ktorí na navigáciu kladú vyššie nároky, taká je Dynavix Tera. Tento exkluzívny model je vybavený novým navigačným softvérom Dynavix 9, funkciou Chytrá trasa a mapami celej Európy. Súčasťou navigácie je Bluetooth handsfree, FM vysielač, AV vstup, RDS-TMC a multimediálne centrum na prehrávanie hudby a videa alebo prezeranie obrázkov. Aktívny držiak zaistí pohodlnú a rýchlu manipuláciu s navigáciou a priame napájanie priamo z neho samotného. Súčasťou príslušenstva je navyše elegantné ochranné puzdro. Dynavix Tera je ponúkaná za odporúčanú maloobchodnú cenu 336 €. Obrázky navigácie Dynavix Tera si, okrem fotogalérie, môžete pozrieť aj pod článkom.