Reklama

Dynavix Tera a Nano Lite: nové „lišiacke“ navigácie

Imrich Maťo

Bacha, švestky!… Tak a stohodle jestli se vymotáme, tak jsme dobrý…“ Nebojte sa, s novými „lišiackymi“ navigáciami Dynavix sa vymotáte z každej šlamastiky na ceste.

Pavel Liška

Herec Pavel Liška s navigáciami Dynavix

Český výrobca automobilových navigácií Dynavix nielen že predostrel, ale rovno uviedol na trh dvojicu nových navigácií Dynavix Tera a Dynavix Nano Lite. Obe sú vybavené najnovšou verziou navigačného softvéru Dynavix 9, funkciou Chytrá trasa a mapami celej Európy. Dynavix Tera bude vďaka svojej bohatej výbave a kompletným príslušenstvom vlajkovou loďou tejto značky. Dynavix Nano Lite je zas odľahčeným variantom navigácie Dynavix Nano a za prijateľnú cenu ponúkne všetky základné služby v kvalitnom hardvérovom prevedení. Obe navigácie sú v predaji od tohto týždňa nielen v e-shope spoločnosti Dynavix, ale aj vo vybraných partnerských predajniach.

Dynavix Nano Lite

Dynavix Nano Lite

Máme do činenia s odľahčeným variantom navigácie Dynavix Nano a najtenšou, iba 11,5 mm navigáciou na trhu. Ako sme spomenuli, tento 4,3” model je vybavený novým navigačným softvérom Dynavix 9, funkciou Chytrá trasa, mapami celej Európy, ale aj 4 GB vnútornou pamäťou a bohatým príslušenstvom. Svojim vybavením patrí do strednej kategórie produktov v portfóliu navigácií Dynavix. Súčasťou navigácie je aj aktívny držiak. Multimediálne centrum umožňuje počúvať hudbu, prezerať obrázky alebo prehrávať videá. Odporúčaná maloobchodná cena modelu Nano Lite je 194 €. Viac obrázkov navigácie Dynavix Nano Lite pre vás máme vo fotogalérii.

Dynavix Tera

Dynavix Tera

Tenká, 12,6 mm širokouhlá navigácia s prehľadným 5“ displejom a trojročnou aktualizáciou máp zdarma pre vodičov, ktorí na navigáciu kladú vyššie nároky, taká je Dynavix Tera. Tento exkluzívny model je vybavený novým navigačným softvérom Dynavix 9, funkciou Chytrá trasa a mapami celej Európy. Súčasťou navigácie je Bluetooth handsfree, FM vysielač, AV vstup, RDS-TMC a multimediálne centrum na prehrávanie hudby a videa alebo prezeranie obrázkov. Aktívny držiak zaistí pohodlnú a rýchlu manipuláciu s navigáciou a priame napájanie priamo z neho samotného. Súčasťou príslušenstva je navyše elegantné ochranné puzdro. Dynavix Tera je ponúkaná za odporúčanú maloobchodnú cenu 336 €. Obrázky navigácie Dynavix Tera si, okrem fotogalérie, môžete pozrieť aj pod článkom.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.