Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Dynavix Nano Lite: vtipkár do auta naživo

Dynavix Nano Lite: vtipkár do auta naživo
Števo Porubský
Dynavix Nano Lite: vtipkár do auta naživo

Dynavix sa postupne aj na našom trhu stáva čoraz populárnejší možno aj vďaka zaujímavému konceptu vtipných hlasových povelov, ktoré nahovoril pre všetky navigácie Dynavix, český herec a komik Pavel Liška. Začiatkom mája boli predstavené dve novinky Dynavix, medzi ktorými sa objavil aj základnejší model Nano Lite.

 Dynavix Nano Lite

Práve model Nano Lite sa nám nedávno objavil v kancelárii a tak sa čoskoro objaví aj v časopise BCMOBIL & TECHBOX. Pod označením Nano Lite sa ukrýva takmer identický dizajn ako v pôvodnom modeli, no novinkou je jeho vnútro. Dynavix vybavil tento, ale aj ďalšie nové modely novým navigačným softvérom Dynavix 9. V ňom okrem iného nájdete aj veľmi nápomocnú funkciu Chytrá trasa, ktorú ste už mohli neraz vidieť v konkurenčných produktoch. Nechýbajú mapy celej Európy, hlasy Pavla Lišku, microSDHC slot, ale ani funkcie ako asistent jazdných pruhov či upozornenia prekročenia rýchlosti.

 Dynavix Nano Lite

Dynavix Nano Lite v skratke

Rozmery: 117 x 77,4 x 11,5 mm

Hmotnosť: 130 g

Displej: 4,3“, 480 x 272 b., 65 tisíc farieb, dotykový

Procesor: 467 MHz

Operačná pamäť: 64 MB

Vnútorná pamäť:  4 GB

Ďalšie: miniUSB konektor, microSD/SDHC slot, aktívny držiak, autonabíjačka, softvér Dynavix 9, Chytrá trasa, navigovanie do jazdných pruhov, zobrazenie 3D budov, asistent rýchlosti, kniha jázd, hlasy Palva Lišku, prehrávač audio a video súborov, prehliadač obrázkov

Dynavix Nano Lite