Reklama

Dual Cylinder Speaker: hudba poruke aj na výlete

Imrich Maťo

A hor sa na výlet. Zdá sa, že som na nič nezabudol. A predsa, takmer zostal doma. Veď je taký malý, že som ho skoro prehliadol. Šup, a už je v batohu. Dual Cylinder Speaker.

Dual Cylinder Speaker

Ak ešte nemáte k svojmu mobilnému alebo hudobnému miláčikovi prenosné reproduktory a radi na potulkách počúvate hudbu nielen cez slúchadlá na ušiach, zbystrite pozornosť. Nemusíte sa báť, že vaše ušné bubienky budú trpieť z nepríjemného zvuku prenosných reproduktorov. Dual Cylinder Speaker vás v tomto nesklame. Tento valcovitý stereo reproduktor pozostáva z dvoch magnetických častí, ktoré tak ľahko od seba oddelíte a máte naporúdzi dva samostatné reproduktory, plné stereo zvuku.

Dual Cylinder Speaker

Dual Cylinder Speaker stačí pomocou kábla pripojiť k prehrávaču, mobilu alebo aj notebooku cez slúchadlový konektor. Dostupné materiály sa zmieňujú aj o možnosti nabíjania prostredníctvom USB portu, nie však o použitom type batérií. Aktívne reproduktory tohto malého čuda sa postarajú o kvalitný zvuk nielen smerom dopredu, ale údajne aj o skvelé basy na zadnej strane, s ktorých budete unesení nielen vy, ale aj vaše okolie, počúvajúce s vami hudbu cez Dual Cylinder Speaker. Tak čo poviete, pribalíte si ho do batoha? Nielen, že Dual Cylinder Speaker v ňom neucítite, ale ani dieru v peňaženke vám neurobí. Na stránke Firebox.com je k dispozícii za 29,99 £ alebo 34 €. Do počúvania!

Zdroj: Firebox.com

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.