Druhá generácia Sennheiser Momentum True Wireless príde v apríli

ZDROJ | Sennheiser

Populárne štuple od Sennheiser prichádzajú vo vylepšenej verzii. Polepšila si batéria a pribudlo ANC, prekvapivo, cena nenarástla.

Štupľové bezdrôtové slúchadlá nemeckej spoločnosti Sennheiser, Momentum True Wireless, minulý rok nadmieru milo prekvapili. Spoločnosť avizuje druhú generáciu., ktorá ponúkne ANC a rovnakú cenu ako prvá generácia.

Aktívne potlačenie okolitého ruchu má doplniť to pasívne, a ako spoločnosť tvrdí, má v prvom rade dopriať poslucháčovi verný hudobný zážitok. Nechýba funkcia Transparent Hearing, ktorá má naopak pomôcť lepšie vnímať okolie počas počúvania hudby. Pomocou aplikácie Smart Control App si obe funkcie budete vedieť prispôsobiť podľa potreby. Slúchadlá tiež majú ambíciu konkurovať Air Pods a Galaxy Buds, nakoľko vylepšené boli aj mikrofóny, ktoré majú odfiltrovať šum počas telefonovania. 

ZDROJ | Sennheiser

Dizajn sa na prvý pohľad od minuloročného modelu nezmenil. Zmeny tu však sú. Puzdro je opäť potiahnuté tkaninou, ktorá má o niečo tmavší odtieň sivej. Najväčšou zmenou sú o niečo menšie štuple. Stále však podľa promomateriálov vyzerajú, že neštandardne vystupujú z uší. Menší rozmer má v uchu viac sedieť a prispieť k väčšiemu komfortu.  

Pozrite siMegasúboj 4 prémiových plne bezdrôtových slúchadiel 

Certifikát odolnosti zostal na úrovni IPX4, teda nemusíte sa báť dažďa. Krokom vpred je rozhodne dlhšia výdrž batérie. Momentum True Wireless 2 vydržia na jedno nabitie sedem hodí, čo je o tri hodiny viac v porovnaní s prvou generáciou. Spoločnosť sľubuje tri nabitia z puzdra, v prvej generácii puzdro zvládlo dve nabitia. Medzigeneračne sa tak má výdrž zdvojnásobiť.

ZDROJ | Sennheiser

Sennheiser upriamuje pozornosť na funkciu Smart Pause, teda na schopnosť slúchadiel zastaviť hudbu automaticky po tom, čo štuple vyberiete z uší. Tiež pripomína, že pomocou aplikácie Smart Control App si môžte nastaviť ekvalizér podľa ľubovôle. 

Sennheiser Momentum True Wireless prídu do predaja počas apríla 2020 s cenou 299,00 €. K dispozícií bude čierna farba, neskôr by mala prísť aj biela. Prvá generácia slúchadiel je v ponuke za 199,00 €. 

ZdrojSennheiser

Komentáre k článku