Reklama

Double Circulator: dvojitá dávka stvorená do kancelárie

Marek Šimunek

Prichádza leto a jeho typické vysoké teploty, s ktorými budeme všemožne bojovať. Ak patríte k tým ľudom, ktorým klimatizácia nerobí dobre a radšej používate ventilátory, určite by ste mali porozmýšlať nad nasledujúcim dvojitým ventilátorom Double Circulator.

Double Circulator

Double Circulator nie je len obyčajným ventilátorom. Na rozdiel od ostatných modelov, ktoré bežne nájdeme v kanceláriách počas leta totiž disponuje až dvoma samostatnými ventilátormi. Každá z hláv je samostatne nastaviteľná do rôznych smerov. Vďaka tomu vzduch nebude prúdiť len jedným smerom, ale bude zabezpečená jeho neustála cirkulácia. Okrem toho prúdenie vzduchu viacerými smermi prospieva zdraviu a nehrozí tak skoré nachladnutie. Ak však požadujete silné prúdenie vzduchu do jedného smeru, dajú sa obe hlavy nastaviť tak, aby prúdenie smerovalo iba jedným smerom. Samotný motorček ventilátora má tri rýchlosti.

Double Circulator

Okrem svojej funkcie ventilátora je Double Circulator aj elegantným doplnkom do miestnosti. Moderný tenký dizajn a matné čierne prevedenie ani zďaleka nepripomína čínske ventilátory z trhoviska. Modernému dizajnu bohužiaľ zodpovedá aj pomerne vysoká cena tesne pod stovkou (99,95 €). Tento podarený gadget si môžete objednať priamo na stránke výrobcu, kde je stanovená aj jeho dostupnosť – od 20. mája.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.