Reklama

Doručiť zásielky na Slovensku ide už aj po pracovnej dobe. Vieme, ako na to!

Zdroj | NAY
TECHBOX
Zdroj | NAY
Zdroj | NAY

Poznáte to, každodenný pracovný zhon, ledva stihnete vyzdvihnúť deti po všetkých možných krúžkoch, aby ste im pripravili ako-tak zdravú večeru. Popri tom ale potrebujete, aby ste prebrali od kuriéra zásielku, na ktorú sa už tešíte. Nová chladnička, práčka, rúra či iná veľká elektronika do domácnosti jednoducho len tak nepočká a ani sused na dôchodku vám ju nepreberie.

Zdroj | NAY

Brať si kvôli tomu poldňa či nebodaj celý deň dovolenku? Aj to sa dá, no nie je to ľahké, navyše ak presne neviete kedy vám objednaný tovar dorazí a dovolenku si musíte nahlasovať týždne vopred. Našťastie dnes už existujú možnosti, ako sa takýmto stresovým situáciám vyhnúť.

Jedným z nich je objednanie doručenia zásielky na konkrétny čas. To síce nerieši branie si dovolenky, pretože objednávka doručenia tovaru na konkrétny čas je možná len v pracovnej dobe. Navyše takúto možnosť ponúka na Slovensku iba minimum e-shopov. Ak by ste chceli doručiť zásielku po pracovnej dobe, je to viac ako náročné. V podstate záleží najmä od chuti a času kuriéra výjsť vám v ústrety. Často si pre zásielku musíte ísť priamo do prepravnej spoločnosti.

Zdroj | NAY

Druhým riešením je doručovanie cez víkend. Takúto ponuku nájdete iba u niekoľkých e-shopoch, ktoré by ste spočítali na prstoch jednej ruky. Väčšinou však ide iba o sobotné doručovanie. Svetlou výnimkou je napríklad Alza.sk, kedy si môžete objednať doručenie tovaru v sobotu i v nedeľu v časovom rozpätí od 9.00 do 20.00 hod. Ale pozor, objednávka na konkrétny čas, napríklad o 18.00 hod nie je možná, takže musíte byť v očakávaní zásielky celý deň.

Sieť NAY má ale zjavne s doručovaním a potrebami zákazníkov veľmi bohaté skúsenosti. Pamätáte si napríklad na túto reklamu z minulého roka? Išlo o promovanie služby Doprava domov s vynáškou zadarmo.

https://www.youtube.com/watch?v=j4r11oTBmr4

Teraz však NAY ide ešte ďalej a ponúka službu Komfortná doprava domov s možnosťou priplatenia si za doručenie cez víkend, alebo vo večerných hodinách. Služba je ideálna pre veľké domáce spotrebiče ako chladnička, práčka, umývačka, televízor apod.

Nielenže si pre tovar nemusíte do predajne NAY prísť osobne, ale okrem jeho doručenia služba obsahuje aj rozbalenie, zapojenie objednaného tovaru, odvoz prípadného starého spotrebiču a všetkých nepotrebných obalov z toho nového. Ďalšie starosti vám tak zmiznú v priebehu pár minút. Plynovú rúru či 400V spotrebiče ale kuriér nezapája, na to musíte volať odborníkov. Rovnako nezapája ani zabudované spotrebiče.

Veľkým plusom je, že táto služba funguje na celom Slovensku, nie len vo vybraných krajských mestách ako pri mnohých iných spoločnostiach. Absolútnym bonusom je nová príplatková služba Komfortná doprava večer a cez víkend, pri ktorej si môžete nechať doručiť tovar s rovnakými podmienkami ako vyššie, no navyše v časových oknách od 17:00 do 20:00 hod. cez týždeň, alebo 9:00-12:00/13:00-16:00/17:00-20:00 hod. cez víkend, vrátane nedele! Rozpätie troch hodín je už úplne iná káva, ako čakať na kuriéra celý deň.

https://www.youtube.com/watch?v=KT03cDPl7bY

Na prvý pohľad však môže byť cena takejto služby nevýhodou. Kým minuloročná služba Doprava domov s vynáškou zadarmo bola (a stále je) bezplatná pri nákupe nad 40 €, za službu Komfortná doprava domov zaplatíte 14,90 €. Ak by ste navyše chceli spomínané doručenie večer, alebo cez víkend, pripravte si 5 € navyše.

Po preklikaní iných e-shopov ale musíme uznať, že cena je pomerne nízka. Nájdu sa totiž e-shopy, v ktorých za doručenie, vynesenie, zapojenie a odvoz veľkých domácich spotrebičov zaplatíte pokojne 25-50 € (!) a navyše si nemôžete vybrať časové okno doručenia či doručenie večer, alebo cez víkend. A o to ide, takto ušetríte množstvo času.

S príplatkom tak v NAY zaplatíte celkovo 19,90 € za službu Komfortná doprava domov aj s doručením večer alebo cez víkend. To je vzhľadom na komfort, aký dostanete skutočne dobrá ponuka. Najmä ak si uvedomíte, že si vyberiete čas, kedy k vám kuriér dorazí a to kľudne aj po práci či cez víkend.

Pozrite si hlavné rozdiely medzi vyššie spomínanými službami od NAY:

Zdroj | NAY
Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.