Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Domáca kamera Arlo Ultra zvláda 4K UHD video aj na baterky

Domáca kamera Arlo Ultra zvláda 4K UHD video aj na baterky
Zdroj | Arlo
Števo Porubský
Domáca kamera Arlo Ultra zvláda 4K UHD video aj na baterky
Zdroj | Arlo
Zdroj | Arlo

Najnovší model Arlo Ultra má rovnaké výhody ako predchodcovia, no zvláda natáčať 4K Ultra HD video dokonca aj v HDR. Na baterky!

Zdroj | Arlo

Arlo Ultra je prvou kamerkou do domácnosti na sledovanie interiéru či exteriéru od tejto spoločnosti, ktorá zvláda 4K Ultra HD HDR video. Snímač s neznámym rozlíšením dokáže natáčať v rozlíšení 3 840 x 2 160 px, no dáta odosiela vo Full HD rozlíšení pre šetrenie energie. Aj Arlo Ultra je totiž živené iba batériou.

Nemajte však obavu, 4K Ultra HD video je ukladané na microSD kartu vo vnútri. V prípade, že sa teda stane akákoľvek udalosť, vysokokvalitné video máte stále k dispozícii. A ak náhodou i nie, v zálohe máte video v cloude. Za príplatok je však možné ukladať do cloudu aj 4K UHD videozáznam.

Zdroj | Arlo

Novinkou v prípade Arlo Ultra je aj zabudované výkonné LED svietidlo. Nový je i objektív s až 180° zorným poľom.

Samozrejmosťou je duálne audio, teda okrem počúvania čo sa deje v okolí kamery viete cez internet (aplikáciu v smartfóne) komunikovať s druhou stranou, napríklad poštárom či nebodaj narušiteľom. O lepší zvuk sa má starať duálny mikrofón.

Pozrite si

Netgear Arlo Pro 2 – bezpečnostná kamera dostáva druhé pokračovanie

Zaujímavá je aj funkcia na automatické volanie núdzovej linky. Arlo Ultra je taktiež odolné voči vode a prachu, zvládať by malo aj zimu. Detailnejšie informácie Arlo zatiaľ nezverejnil.

Zdroj | Arlo

Novinka sa má na trhu objaviť budúci rok. Cenu ale výrobca neprezradil. Cena štartovacieho setu by sa ale mala pohybovať okolo 400 dolárov, resp. eur.

Pozrite si

Netgear Arlo Audio Doorbell – zvonček, ktorý vám v zavolá na telefón

Zdroj