Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Dokonalá zábava na dvoch kolesách? Užite si ju s kolobežkami RiiDO

Dokonalá zábava na dvoch kolesách? Užite si ju s kolobežkami RiiDO
Zdroj | RiiDO
PR článok
Dokonalá zábava na dvoch kolesách? Užite si ju s kolobežkami RiiDO
Zdroj | RiiDO
Zdroj | RiiDO

Milujete adrenalín a ste fanúšikom freestyle kolobežiek? Potom by ste mali rozhodne spoznať 3 jedinečné modely od slovenskej značky RiiDO. Tie v sebe spájajú niekoľko zaujímavých vlastností – sú mimoriadne štýlové, zábavné, no zároveň bezpečné a odolné. Čím si vás získajú?

Slovenská značka RiiDO v rámci vývoja a výroby kolobežiek spolupracuje so skúseným zahraničným dodávateľom s dlhoročnou históriou. Ten svoje produkty distribuuje do desiatok krajín sveta, neustále dbá na ich prispôsobovanie najnovším trendom a požiadavkám. Jednotlivé modely – Blur, Buzz a Sonic, vás tak potešia svojimi vyváženými vlastnosťami, ktoré nepochybne oceníte! Určené sú predovšetkým pre mladých jazdcov, avšak nekonečnú zábavu si s nimi môže užiť prakticky ktokoľvek.

Zdroj | RiiDO

Vynikajúca nosnosť a odolnosť

Freestyle kolobežky sú navrhované tak, aby znášali pravidelné namáhanie na rozličných prekážkach. Ich telo je vyrobené z leteckého hliníku a uhlíkovej ocele, ktorý dobre odoláva rázom a vysokým pôsobiacim silám. Výbornou odolnosťou sa vyznačujú aj zvarové spoje. Benefitom sú taktiež robustné ložiská kolies. V prípade modelu Blur sú použité ABEC-7, typy Buzz a Sonic využívajú ABEC-9. Vďaka týmto materiálom a riešeniam majú všetky kolobežky nosnosť až na úrovni 100 kg.

Vysoko-odrazové kolieska s PU povrchom sú v prípade modelu Blur vyrobené z odolného a ľahkého plastu, na typoch Buzz a Sonic majú hliníkové jadro.

Zdroj | RiiDO

Dizajn, ktorý púta pozornosť

Keďže kolobežky RiiDO sú navrhované najmä pre mladých, majú extravagantný dizajn, ktorý vytŕča z radu. Hneď na prvý pohľad zaujmú svojimi výraznými farebnými kombináciami, ale taktiež aj fascinujúcimi grafickými prvkami. Tie sú navrhované podľa najnovších trendov a diel pouličných umelcov.

Zdroj | RiiDO

Tie správne rozmery pre vás

Modely freestyle kolobežiek Blur, Buzz a Sonic majú totožné rozmery 65 x 47 x 80 cm, pričom šírka riadidiel je na úrovni 47 cm a kolieska majú veľkosť 100 x 24 mm. Hmotnosťou sú máličko odlišné, Blur má 3,3 kg a Buzz spolu so Sonic-om 3,6 kg. Ľahko si tak vyberiete model, ktorý vám dokonale sadne. Jednotlivé miery sú špeciálne prispôsobené tak, aby kolobežky boli mimoriadne obratné a ľahko ovládateľné za každých okolností.

Jazdite bezpečne!

Vývojári kolobežiek Riido dbali aj na bezpečnosť. Spotené ruky nie sú žiadnym problémom, keďže riadidlá sú vybavené protišmykovými gumovými držadlami. Šmýkať sa vám nebudú ani chodidlá z nášľapnej plochy, keďže na jej povrchu je špeciálna podložka pozostávajúca z karbidu kremíka.

Chceli by ste si aj vy užívať zábavu na 2 kolesách s jedinečnými kolobežkami RiiDO? Zavítajte do e-shopu NAY, kde nájdete viac parametrov a môžete si z pohodlia domova objednať model, ktorý sa vám najviac páči!