Reklama

Dobrá cena, dlhá výdrž a množstvo funkcií - to sú hodinky Fossil Hybrid HR

Zdroj | Fossil
Richard Pliešovský
Zdroj | Fossil
Zdroj | Fossil

Hybridné hodinky majú zvyčajne pekný dizajn a dlhú výdrž na jedno nabitie. Horšie je to s ich smart funkciami, ktoré bývajú poriadne osekané, ak ich porovnávame s inteligentnými hodinkami. Model Fossil Hybrid HR sľubuje veľa inteligencie a dva týždne bez potreby nabíjania.

Fossil začal tento týždeň predávať nový model hybridných inteligentných hodiniek. Okrem spomínanej výdrže, poskytne displej s e-atramentom.

Zdroj | Fossil

Hodinky majú štandardné funkcie. Vedia posielať upozornenia na prijaté SMS, e-maily, notifikácie zo sociálnych sietí a ďalších aplikácií. Majú vstavaný budík, stopky, kalendár, hudobný prehrávač (podpora služieb Spotify, Pandora, Soundcloud, Google Play, iTunes/Apple Music). Pohybovú aktivitu monitoruje Fitnes Tracker, nechýba akcelometer a senzor srdcového tepu.

Zdroj | Fossil

Fossil Hybrid HR sú kompatibilné s Android od verzie 5.0 a iOS od 9.0, so smartfónom sa spájajú cez Bluetooth 4.2 Low Energy. Nechýba vodeodolnosť do 3 ATM. Veľkosť púzdra je 42 mm, hrúbka 13 mm. Funkcia rýchlonabíjania ich nabije na 80 % kapacity za jednu hodinu.

Zdroj | Fossil

Hodinky bežia na vlastnom operačnom systéme a preto nemôžeme očakávať žiadne aplikácie od tretích strán. Fossil Hybrid HR sa však vedia synchronizovať so službou Google Fit, to poteší najmä majiteľov Android zariadení.

Výrobca ponúka nový model vo viacerých prevedeniach a farbách. Cena začína na 195 dolároch. Čo poviete na túto novinku, páči sa vám?

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.