Reklama

Do leta fit? So smart hodinkami Niceboy X-fit Watch 2 teraz za „pár šupov“

Zdroj | Niceboy
Stanislav Vinc
Zdroj | Niceboy
Zdroj | Niceboy

Kto povedal, že šikovné smart hodinky musia stáť stovky eur? Niceboy X-fit Watch 2 dokážu ponúknuť celú paletu športových a zdravotných funkcií, pričom na jedno nabitie vydržia až 10 dní. Teraz ich navyše kúpite so zľavou až 31 %.

https://youtu.be/t1DueZkQc1I

Na trh sa postupne dostáva čoraz viac cenovo dostupných smart hodiniek, ktoré svojimi funkciami šliapu na päty aj tým najdrahším modelom od konkurencie. Príkladom toho sú aj Niceboy X-fit Watch 2, ktoré dizajnovo zapadnú do vášho každodenného outfitu, no pripravené sú i na šport.

Zdroj | Niceboy

Hodinky vybavené 1,69“ LCD displejom podporujú meranie 23 rôznych športov vrátane behu, cyklistiky, futbalu či jogy. Sledovať okrem toho dokážu aj počet prejdených krokov, aktuálny pulz a okysličenie krvi a použiť ich môžete aj na sledovanie dodržiavania pitného režimu.

Pozrite si

Motorola Edge X30 je prvý smartfón so Snapdragon 8 Gen 1

Vďaka 10-dňovej výdrži ich cez noc nemusíte dávať na nabíjačku a používať ich teda môžete aj na meranie kvality spánku. Pre používateľky majú Niceboy X-fit Watch 2 pripravené aj monitorovanie menštruačného cyklu. Zobrazovať samozrejme dokážu aj notifikácie zo smartfónu a vďaka certifikácii IP68 sa nezľaknú vody ani prachu.

Zdroj | Niceboy

Niceboy X-fit Watch 2 dorazili pôvodne do predaja s cenou 58 €. Aktuálne si ich ale môžete zakúpiť už od 39,90 €, vďaka čomu sa z nich zároveň stáva aj zaujímavý a nie príliš drahý adept na vianočný darček.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.