Reklama

Dnes štartuje anketa NAY TECHBOX roka 2017!

TECHBOX

Sme radi, že môžeme odštartovať nový ročník unikátnej ankety, v ktorej najmä vy, naši čitatelia, rozhodujete o tom, kto získa titul toho najlepšieho medzi najlepšími. Hlasovať v ankete NAY TECHBOX roka 2017 sa pritom oplatí, môžete totiž vyhrať mimoriadne atraktívne ceny.

Výber tých najlepších je opäť výlučne na vás, čitateľoch a zároveň kupujúcich a používateľoch najrôznejších produktov, služieb operátorov či bankových aplikácií. Hlasovanie o top produktoch, bankových aplikáciách či operátoroch v ankete NAY TECHBOX roka 2017 je pritom veľmi jednoduché.

Stačí kliknúť na stránku NAYTECHBOXroka.sk, prezrieť si nominácie najlepších z najlepších a zahlasovať. Noviniek pre rok 2017 máme viacero. Jednou z nich je aj možnosť hlasovať len za tie kategórie, kde sa vyznáte. To znamená, že nemusíte hlasovať vo všetkých 8 kategóriách ankety. Navyše hlasovanie prebieha na úplne novej web stránke, ktorá sa prispôsobí aj vášmu mobilnémiu zariadeniu.

Za váš hlas vám nielen poďakujeme, ale budete zaradení do žrebovania o tieto skvelé ceny od partnerov ankety:

 

Hlasujte za najlepších a vyhrajte!

Rovnako, ako v minulých ročníkoch, aj v tomto roku zasadla odborná komisia zložená z redaktorov časopisu TECHBOX a portálu TECHBOX.sk, aby vybrali to najlepšie z roku 2017 až v ôsmich kategóriách – FOTOAPARÁT, TV, NOTEBOOK, INOVÁCIA, BANKOVÁ APLIKÁCIA, OPERÁTOR, SLÚCHADLÁ a SMARTFÓN. Práve kategória SLÚCHADLÁ je ďalšou novinkou ročníka 2017, nahradila totiž kategóriu TABLET, keďže inovácií pri tabletoch je v poslednom období minimum. Všetky kategórie vám postupne podrobnejšie predstavíme.

Nominácia 36 produktov, 6 bankových aplikácií a 6 operátorov ponúka prehľadnú orientáciu v tom najlepšom a najzaujímavejšom, aby ste mali rozhodovanie čo najjednoduchšie. Stačí iba kliknúť na NAYTECHBOXroka.sk a hlasovať.

Za vaše hlasovanie budete automaticky zaradení do žrebovania o skvelé ceny – špičkové inteligentné hodinky Samsung Gear S3 Classic od Tatra banky, nadupaný smartfón Motorola Moto G5 od VÚB banky, výborný fotoaparát Nikon 1 J5 kit od Nikon a atraktívny smartfón Xiaomi Redmi 4X od IRD retail services.

Hlasovať môžete do 10. januára 2018.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2017 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk. Vopred ďakujeme za podporu ankety najmä generálnemu partnerovi ankety NAY a partnerom: ESET, Xiaomi, Nikon, Tatra banka, Sygic a VÚB Banka.

O ankete NAY TECHBOX roka

Súťažná anketa NAY TECHBOX roka 2017 je siedmym ročníkom spotrebiteľskej ankety o najlepšie produkty, operátorov a bankové aplikácie roka. Cieľom ankety je oceniť najlepších daného roka z pohľadu spotrebiteľov. Výber je zúžený na šesticu nominácií v každej kategórii, ktoré vybrala odborná komisia zložená zo skúsených technologických redaktorov časopisu TECHBOX a portálu TECHBOX.sk. Organizátorom súťažnej ankety je spoločnosť TECHBOX, s.r.o.Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.