Reklama

DJI Mavic Mini - kompaktný dron, ktorý vás nebude stáť mesačnú výplatu

Zdroj | DJI
Michal Spiegel
Zdroj | DJI
Zdroj | DJI

Najznámejší výrobca dronov, spoločnosť DJI, predstavila nový prírastok do svojho portfólia. DJI Mavic Mini je ideálnou voľbou pre cestovateľov, ktorí nechcú za dron vyhodiť tisíc eur.

Pri kúpe dronov odrádzajú dve veci – prísna legislatíva v niektorých krajinách vrátane Slovenska a vysoká cena. DJI preto reaguje vydaním malého, kompaktného dronu, ktorý sa nebudete báť vziať ani do nebezpečnejších krajín.

Pozrite si

Skydio 2 – tento dron bude vážnou konkurenciou pre DJI

Dron DJI Mavic Mini má hmotnosť iba 250 gramov a na jedno nabitie zvládne lietať slušných 30 minút. Z tých 250 gramov má iba batéria hmotnosť 100 gramov. Prenos videa dosahuje až 4 kilometre a kamera je vybavená slušným 2,7K snímačom, ktorý zvládne fotiť 12 Mpx fotografie.

V balení nebudú chýbať krytky na vrtule, ktoré slúžia na zvýšenú bezpečnosť. Aplikácia DJI Fly ponúka jednoduché metódy úpravy a nastavení videa. Nechýbajú prednastavené filmové zábery QuickShot modes.

Zdroj | DroneDJ

Zaujímavé je aj príslušenstvo, ktoré je dostupné k dronu. Príkladom je špeciálna nabíjačka, ktorá zároveň slúži na prenášanie. K dispozícii je aj nabíjacia stanica v podobe vitríny.

Dron DJI Mavic Mini si môžete kúpiť za prijateľnú cenu 399 €. Oproti ostatným modelom tak ide o cenovo-dostupný model, ktorý nezruinuje vaše peňaženky. Spoločnosť DJI vypustila nový dron vo výbornom čase. Blížia sa Vianoce, čo znamená, že mnohí vlogeri, amatérski filmári či cestovatelia ho budú chcieť mať pod stromčekom.

Zdroj | DJI
Pozrite si

DJI Osmo Mobile 3 je skladnejší a opäť lacnejší

K dispozícii je aj drahšia verzia za 499 €, ktorá ponúka viacero náhradných dielov, prenosnú tašku či väčší počet náhradných batérií. Dron bude k dispozícii od 11. novembra a kúpiť sa dá cez oficiálnu stránku DJI. Spoločnosť DJI predáva svoje drony aj na Slovensku, čo znamená, že do konca novembra by sa mal objaviť aj na našom trhu.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.