Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Dizajnovo príťažlivý herný projektor Acer Predator Z850

Dizajnovo príťažlivý herný projektor Acer Predator Z850
Zdroj | Acer
Marek Hudák
Dizajnovo príťažlivý herný projektor Acer Predator Z850
Zdroj | Acer
Zdroj | Acer

Medzi hráčmi známa značka Acer Predator opäť rozširuje svoje portfólio, tentokrát chce spoločnosť zaujať novým prírastkom do rodiny v podobe hráčskeho projektoru Acer Predator Z850.

Novinka za svoj vynikajúci dizajn obdržala na výstave CES 2016 ocenenie Inovation Award Honoree, čím sa ešte viac dostala do popredia.

Šikovný projektor Acer Predator Z850 výrazne rozšíri periférne videnie hráčov vďaka ultraširokouhlému rozlíšeniu s pomerom strán 24:9, teda s rozlíšením 1 920 x 720 obrazových bodov.

Zdroj | Acer

Vďaka tomu nebudete v rozhodujúcich okamihoch hry rušení tieňmi. V hornej časti umiestnený objektív vďaka nastaviteľným nožičkám poskytuje jednoduchú inštaláciu kdekoľvek v domácnosti či exteriéri.

Zdroj | Acer

Autori mysleli aj na použitie v stiesnených podmienkach, kde už zo vzdialenosti 47 cm dokáže projektor premietať 120-palcový obraz (cca 304 cm) na stenu či na plátno.

Laserová dióda projektoru poskytuje jasný obraz so svetelným výkonom 3 000 lúmenov a širokým farebným gamutemom, vďaka čomu sa obraz javí ešte o niečo krajší.

Pozrite si

CineVersum CV20 – malý HD projektor s Androidom

Vďaka kontrastnému pomeru 100 000:1 si môžete vychutnať jasný obraz s hlbokou sýtou čiernou a ostrou bielou. Firma uvádza životnosť LED lampy na 30 000 hodín v ECO režime a približne 20 000 v normálnom mode aj s využitím technológie Acer ColorBoost3D zlepšujúcej farebný výkon. Blednutiu farieb zas zabraňuje technológia Acer Color Safe II.

Zdroj | Acer

Pre mnohé moderné domácnosti s minimom kabeláže projektor Acer Predator Z850 aj vďaka dokúpiteľnému rozšíreniu vám nebude prekážať množstvo káblov.

V kombinácií s voliteľným bezdrôtovým setom Wireless HD-kit je možné bezdrôtovo a hlavne bezstrátovo prenášať obraz v kvalite 1080p. Novinku je možné kúpiť za cenu 4 999 €.

Zdroj | Acer
Zdroj