Reklama

Diamanty slovenského biznisu 2017 majú svojich víťazov

Zdroj | mobilonline.sk
TECHBOX
Zdroj | mobilonline.sk
Zdroj | mobilonline.sk

Už po deviaty raz udelili spoločnosť Enterprise Investors a magazín Forbes ocenenie Diamanty slovenského biznisu najlepším zdravo rastúcim spoločnostiam na Slovensku.

Na slávnostný galavečer, ktorý sa uskutočnil 23. novembra 2017 v Bratislave, bolo z celého Slovenska pozvaných 12 spoločností, ktoré splnili veľmi prísne výberové kritériá. Do rebríčka mohli byť totiž zaradené len malé a stredné spoločnosti bez zahraničnej kapitálovej účasti, ktoré vykonávali nepretržitú podnikateľskú činnosť minimálne posledné 3 roky, počas nich dosahovali ročné tržby v intervale od 2 do 50 mil. eur a aspoň v posledných 2 rokoch dosiahli ziskové hospodárenie.

Medzi nominovanými v kategóriách Východné, Stredné, Západné Slovensko a Bratislava sa už tradične každý rok objavujú podniky z výrobného, strojárskeho, stavebného a IT priemyslu. Pre mnohých preto bolo prekvapením, keď sa medzi ne tento rok nečakane zaradila aj jedna maloobchodná spoločnosť zo stredného Slovenska.

Zdroj | mobilonline.sk

Rýchlo rastúcemu predajcovi mobilných telefónov a príslušenstva sa podarilo dokázať to, čo sa mnohým iným maloobchodníkom nepodarí za celý život – splniť všetky prísne kritériá pre nomináciu medzi Diamanty slovenského biznisu a zvíťaziť! Tento veľký úspech však nebol jediným, ktorý v roku 2017 oslavoval. Už v lete si jeho silnejúcu pozíciu na trhu všimli zástupcovia nadnárodnej spoločnosti Samsung a vybrali si ho za svojho exkluzívneho partnera pre slovenský trh v rámci výkupu použitých telefónov a následnej podpory predaja telefónov Galaxy S8 a S8+. Mnohí už pravdepodobne tušíte, o kom je reč.

Zdroj | mobilonline.sk

Spoločnosť mobil online, s.r.o., verejnosti bližšie známa pod značkou mobilonline.sk, sa okrem predaja telefónov a príslušenstva zaoberá i výkupom a servisom mobilných zariadení. Na trhu pôsobí od roku 2001, najväčší rast však zaznamenala v posledných štyroch rokoch, počas ktorých otvorila 24 zo svojich 30 kamenných predajní. V súčasnosti prevádzkuje 5 internetových obchodov a okrem Slovenska úspešne pôsobí aj na Českom a Maďarskom trhu.

Zdroj | mobilonline.sk

A ak vás zaujíma, ako sa celý tento príbeh začal, pozrite si video s majiteľom spoločnosti mobil online, s.r.o., Milanom Kovalančíkom.

O spoločnosti mobil online, s.r.o. sa viac dozviete aj na web stránke www.mobilonline.sk

Na príprave článku sme spolupracovali s partnerom mobilonline.sk

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.