Devialet Gold Phantom – 4 500 W v malom luxusnom tele!

ZDROJ | Devialet

Francúzska audio firma Devialet, ktorá okrem kvalitného audia, dbá aj na exkluzívny dizajn, ukázala svoju novinku z radu Phantom s označením Gold.

Gold Phantom1
ZDROJ | Devialet

Tento nádherný reproduktor by mal ponúknuť až 4 500-wattový výkon s nulovou saturáciou a rušením v pozadí. Prekvapí aj 108 dB hlasitosť a dokáže ísť aj na najnižšiu hranicu počuteľnosti pre ľudské ucho – 14 Hz.

recenziaDevialet Gold Phantom – 4 500 W v mini luxusnom balení

Zvuk by mal byť zabezpečovaný technológiou ADH, ktorá spája sofistikované analógové a silné digitálne zosilnenie zvuku.

Samotný tweeter tohoto fešáka je vybavený titánom prvého stupňa, čo už niečo o jeho kvalite rozhodne svedčí.

Gold Phantom4
ZDROJ | Devialet

Prívlastok Gold samozrejme nie je iba pre parádu. Devialet Gold Phantom si môžete zakúpiť v 22-karátovom zlate.

Reproduktor od Devialetu podporuje všetky známe a používané formy pripojenia. Od klasických Wi-Fi, Bluetooth cez Spotify a AirPlay až po fajnšmekrov s optickými a Ethernet pripojeniami.

Výhodou je určite aj podpora prehrávania vinylových platní, ktoré zažívajú v dnešnej dobe renesanciu a zároveň poskytujú najkvalitnejšie zachytenie zvuku.

Pozrite siDevialet – francúzski osvietenci nerešpektujúci dogmy

Devialet je chránený až 102 ochrannými patentmi od dizajnu až po technológie. Hmotnosť reproduktoru pri tom všetkom dosahuje úctyhodných 12 kg.

Francúzi sú čo sa týka spracovania skutočne puntičkármi a tento dizajnový kúsok by sa hodil do nie jedného štýlového bytu.

Pozrite siDevialet PHANTOM: futuristický Francúz s veľkým zvukom

Výsledná cena Devialet Gold Phantom ešte žiaľ nie je známa, no pre približnú predstavu sa stačí pozrieť na ich podobné produkty. Zvyšné dva reproduktory z radu Phantom sa predávajú za približne 2 000 dolárov. Pre „zlepšenie“ nálady sa očakáva cena Gold Phantom ešte asi o pár stoviek eur vyššia.

ZdrojDevialet

Komentáre k článku