Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Denon predstavuje nový systém Heos pre hudbu do celého domu

Marek Šimunek

Novinka nesie meno Denon Heos a je to bezdrôtová audio sústava, ktorá sa skladá z troch samostatných sérií reproduktorov rôznych veľkostí a cenových hladín. Vďaka tomu si môžete vyskladať domáci audio systém, ktorý berie do úvahy vaše požiadavky a samozrejme aj vaše finančné možnosti.

Pozrite si

Denon HEOS AVR – revolučný AV prijímač aj pre náročných

Denon Heos komunikuje s vašou domácou Wi-Fi sieťou, takže mu nerobí problém prehrávanie hudobného obsahu z akejkoľvek online služby, alebo cloudového úložiska. Na spravovanie celého systému si Denon pripravil samostatnú Heos aplikáciu, ktorá je určená pre smartfóny s operačným systémom Apple iOS a Google Android.

Denon Heos

Heos by mal navyše umožňovať priamy prístup k najpoužívanejším streamovacím službám. Bohužiaľ spoločnosť Denon zatiaľ neuviedla, ktoré služby budú podporované. Ak chcete pokryť väčší priestor novým systémom Heos, pripravil si Denon špeciálne zariadenie, ktoré slúži na predĺženie dosahu bezdrôtovej siete.

Aj napriek tomu, že Denon neuviedol konkrétne ceny pre jednotlivé modely série Heos, mali by podľa dostupných informácií štartovať na sume približne 300 USD.

Foto: Denon