Denon ohlásil nový soundbar HEOS HomeCinema HS2

ZDROJ | Denon

Najnovší príspevok Denonu prichádza v podobe soundbaru HEOS HomeCinema HS2 a rozšíri tak portfólio zariadení určených pre domáce kino.

Denon HEOS HomeCinema HS2 je vybavený dvoma meničmi s rozmermi 13 x 5 cm, ktoré majú na starosti basy a stredy. Ďalšie dva meniče sú určené pre vysoké frekvencie. Zatiaľ nepoznáme parametre reproduktoru osadeného v subwooferi.

Zariadenie je už s podporou Ultra HD 4k. Má HDMI vstup aj výstup, optické a koaxiálne vstupy. Nechýba aux-in a USB vstup pre pamäťové médiá.

ZDROJ | Denon

Soundbar HS2 má funkciu Bluetooth, AirPlay – tá zabezpečuje zdieľanie zo zariadení od Apple a tiež podporu pre hi-res hudbu so súbormi FLAC, ALAC, AIFF a DSD.

Pozrite siPanasonic sa môže pochváliť novými štýlovými soundbarmi

Zariadenie bude po aktualizácii (niekedy v lete) podporovať aj hlasového asistenta od Amazonu – Alexa. Soundbar bude vedieť komunikovať s rodinou modelov HEOS, vrátane HEOS 1 a HEOS 7.

Denon HEOS HomeCinema HS2 sa už začal predávať, vo Veľkej Británii je cena stanovená na 700 libier. Predpokladáme, že na Slovensku sa novinka bude predávať za cenu na úrovni 799 eur.

ZdrojWhat Wi-Fi?

Komentáre k článku