Reklama

Deň s Lenovo Yoga S740

TECHBOX

V našej redakcii určite nie sme jediní, ktorí pri rannom odchode z domu kontrolujú, či majú so sebou nielen kľúče, peňaženku a mobil, ale aj notebook. Pozrite si naše video s Lenovo Yoga S740, ktorý nás zaujal.

Dnes sa už mnohí potrebujeme počas celého dňa spoľahnúť na výkonný, no zároveň aj ľahko prenosný počítač, ktorý nám poslúži ako náš hlavný nástroj na prácu či štúdium. Veľmi nás preto potešilo, keď nám do redakcie dorazil nový notebook Lenovo Yoga S740, ktorý tieto požiadavky nielen spĺňa, ale ich dokonca aj s prehľadom prekonáva.

Lenovo Yoga S740 vďaka pevnej konštrukcii odolá aj výzvam každodenného prenášania. Navyše vás vďaka celkovej hmotnosti iba 1,9 kilogramu takmer vôbec nezaťaží. V prípade modelu S740 so sebou však budete mať počas celého dňa k dispozícii procesor Intel Core 9. generácie, konkrétne v prípade najvyššieho variantu až po skutočne výkonný procesor Intel Core i9.

Pri práci, ale aj pri následnom oddychu, si navyše budete užívať vysokú kvalitu obrazu, ktorú vám poskytne Full HD či 4K UHD displej s uhlopriečkou 15,6“.

Za pozornosť pri tomto modeli určite stojí aj špeciálny kryt webkamery TrueBlock, vďaka ktorému si môžete byť istí, že vaše súkromie je naozaj v bezpečí nielen vďaka softvérovej, ale aj hardvérovej ochrane pred útočníkmi. Na konci dňa si pritom nebudete musieť robiť starosti ani s výdržou batérie. Pozrite si naše video s Lenovo Yoga S740 a spoznajte jeho výhody.

https://youtu.be/iHPY38kenXM

Notebooky Yoga S740 zakúpite u autorizovaného predajcu Datacomp.

Článok sme pripravili v spolupráci s Lenovo (Slovakia).

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.