Reklama

Deezer je u nás, neobmedzený účet Premium Plus v Telekome zadarmo

Števo Porubský

 Deezer v Telekome

Len nedávno zavítala aj do našich končín aplikácia Spotify, vďaka ktorej si môžete bezplatne vychutnávať najrôznejšie skladby od najrôznejších interpretov v obmedzenej dobe. Za prémiový účet si musíte zaplatiť, no podobne to funguje aj v prípade veľkého konkurenta Deezer. Hoci Deezer nebol problém používať aj na Slovensku, až s Telekomom by sa jeho rast mohol zvýšiť. Telekom totiž bude Deezer nielen komunikovať v rámci svojho marketingového balíka, ale ho bude rozdávať zadarmo svojim vybraným zákazníkom. Tých je vraj viac ako milión! Pod pojmom rozdávať mám na mysli bezplatne aktivovať Premium Plus účet, ktorý je prakticky neobmedzený. Hudbu tak budete môcť počúvať cez smartfón, tablet či počítač na najrôznejších operačných systémoch.

 Deezer v Telekome

Peter „Pino“ Ungvölgyi je lokálnym editorom Deezer pre ČR a SR

POZRITE SI: Ahoj Slovensko! Spotify konečne prichádza aj k nám!

 

Od 1. februára 2014 si tak Deezer, streamingovú hudobnú službu s prístupom k viac ako 30 miliónom hudobných skladieb bude môcť užívať na Slovensku prakticky každý. Hudbu si budete môcť sťahovať do svojho mobilu či tabletu, no cez počítač kvôli absencii aplikácie si hudbu vychutnáte len on-line. Žiadne skladby si jednoducho neuložíte. Hudbu v mobile alebo tablete môže mať k dispozícii i v zahraničí vďaka off-line módu. Hudobné skladby sú nahrané vo vysokej kvalite (320 kbps). Deezer má popri obrovskej knižnici hudby aj unikátne funkcie, ktoré menia štýl počúvania hudby. Špeciálny algoritmus ponúkne ďalšie skladby podľa preferovanej hudby alebo iných albumov, ktoré ste doteraz počúvali. Deezer má totiž k dispozícii po celom svete aj tím editorov, ktorí tvoria playlisty pre svojich poslucháčov. Svoje playlisty si však môžete zdieľať medzi svojimi známymi cez Facebook, Twitter či Google Plus.

Deezer v Telekome

Tvárou kampane Deezer v Telekomu bude nemenej známy Ego (Michal Straka)

 

Dve verzie služby, aj zadarmo

V Telekome bude služba Deezer ponúkaná v dvoch verziách: Premium a Premium Plus. Obe majú prístup k celej knižnici titulov, playlistov, zdieľane skladieb. Premium Plus má ale navyše možnosť počúvania off-line alebo sťahovanie hudby do mobilu či tabletu. Deezer Premium Plus budete môcť mať zadarmo, ak používate programy Happy XL a XXL a pre programy Turbo 3/Optik 3 a súčasnom využívaní akéhokoľvek mobilného paušálu. Pri Turbo 3 a Optik 3 bez mobilného paušálu môžete mať zadarmo Deezer vo verzii Premium, resp. za 2 € mesačne za účet Premium Plus. Ak máte niektorý z ostatných Happy či iných hlasových a dátových paušálov, Deezer Premium Plus môžete mať so zľavou za 4,99 € mesačne.

 Deezer v Telekome

Deezer však nebude len pre zákazníkov Telekomu, ale pre všetkých nás ostatných. Cez portál Zoznam.sk si budete môcť objednať službu Deezer Premium Plus za cenu 5,49 € mesačne. Bez viazanosti. Deezer je teda o 0,50 € mesačne lacnejší, ako konkurenčný Spotify.

 Deezer Telekom

Foto: TECHBOX

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.