Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Daniel Čačala - Milionárom z DayByMe? | TECHTALKS

Daniel Čačala - Milionárom z DayByMe? | TECHTALKS
Marek Šimunek
Daniel Čačala - Milionárom z DayByMe? | TECHTALKS

Áno, mali sme menšiu prestávku. Naša talkshow TECHTALKS však pokračuje ďalej a v jej tretej časti vám prinášame rozhovor s novým hosťom Danielom Čačalom, ktorého mnohí poznajú ako spoluzakladateľa najväčšej slovenskej sociálnej siete DayByMe.

TECHTALKS je nový formát, v ktorom vám prinášame rozhovory so známymi osobnosťami slovenskej technologickej a internetovej scény. V prvej časti sme sa venovali Michalovi Krajčírovi, ktorý má pod sebou niekoľko zaujímavých projektov.

Nakoniec sa Michal stal moderátorom tejto talkshow a v jej už tretej časti si na kreslo hosťa posadil Daniela Čačalu. Daniel je spoluzakladateľom najväčšej slovenskej sociálnej siete DayByMe.com, ktorú asi budete poznať najmä vďaka hashtagom #dnesnosim, #dnesobuvam, #dnesjem a #dnescestujem.

Okrem tejto veľmi úspešnej sociálnej siete však Daniel stojí aj za známym projektom Rally Radosti, ktorý predstavuje charitatívnu jazdu superšportových áut cez Slovensko s cieľom pomôcť onkologicky chorým deťom. Jeho meno však môžete nájsť aj pod najnovším projektom MEMENTUM.sk. Je to na Slovensku a v susedných Čechách prvá meme marketing agentúrá, ktorá spojením troch veľkých Instagramových účtov priniesla nový pohľad na reklamu.

V novej časti TECHTALKS sa dozviete nielen o tom, čo to vlastne meme marketing je, ale aj mnoho pikošiek zo života Daniela Čačalu. Napríklad aj to, prečo ho priatelia prezývajú milionár a či ním naozaj je.

Pripravte sa teda na 24 minút zaujímavých informácií, množstva smiechu a zábavy, ktorú Vám prináša naša talkshow TECHTALKS. Prajeme vám príjemné sledovanie a už teraz pripravujeme ďalšiu časť, v ktorej vám opätovne predstavíme nového hosťa.