Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

D-Link Omna 180 Cam HD s podporou ekosystému smart domácnosti Apple

D-Link Omna 180 Cam HD s podporou ekosystému smart domácnosti Apple
Zdroj | D-Link
Marek Hudák
D-Link Omna 180 Cam HD s podporou ekosystému smart domácnosti Apple
Zdroj | D-Link
Zdroj | D-Link

Spoločnosť D-Link predstavila na výstave CES 2017 nový produkt D-Link Omna 180 Cam HD (DSH-C310). Prvé zariadenie z rodiny Omna určené pre platformu HomeKit prináša jednoduché a spoľahlivé riešenie pre sledovanie domácnosti alebo kancelárie.

Novinka je kompatibilná so spomínanou platformou HomeKit, čo umožňuje používateľom byť „stále doma“. Prehľad o všetkom dianí prostredníctvom zariadení so systémom iOS vám umožní zbaviť sa zbytočných starostí. Získate tak možnosť napríklad dohliadať na dieťa v detskej izbe, skontrolovať stav staršieho príbuzného alebo napríklad sledovať psa v obývačke.

Pozrite si

Bezpečnostnú kameru Arlo Go môžete dať kdekoľvek, má aj LTE

Zdroj | D-Link

Medzi najvýznamnejšie funkcie a parametre patrí 180-stupňový uhol záberu a dynamické streamovanie videa. Teda rýchlosť dátového toku sa plynulo prispôsobuje dostupnej šírke pásma (v závislosti od vyťaženosti Wi-Fi siete) s cieľom zaistiť plynulý prenos obrazu.

Za zmienku stojí aj obojsmerný prenos zvuku, čo zabezpečuje vstavaný reproduktor a mikrofón. Nočné vidine zas umožní sledovanie diania do vzdialenosti 5 metrov aj v úplnej tme. Upozornenie a automatické nahrávanie videozáznamu spustené definovanými udalosťami založenými na detekcii pohybu ešte rozširuje portfólio funkcií.

Samozrejmosťou je nahrávania videozáznamu vo Full HD kvalite priamo na microSDXC kartu s kapacitou do 128 GB a tiež mobilná aplikácia Omna ponúkajúca pokročilé funkcie a nastavenia.

Pozrite si

Chráňte si domácnosť novými Wi-Fi HD kamerami D-Link

Zdroj | D-Link

Nová kamera D-Link Omna 180 Cam HD sa nepýši len parametrami, ale aj elegantným dizajnom navrhnutým tak, aby čo najviac splývala s prostredím kancelárie či domácnosti.

Spoločnosť by mala kameru uviesť na trh v prvom kvartáli tohto roka za nešpecifikovanú cenu. Predpokladá sa však cena na úrovni
150 eur, na základe cien podobných modelov výrobcu.

Zdroj