Reklama

Creative ZiiSound D5: viac ako elegantný doplnok

Marek Šimunek

Nutnosť fyzického pripojenia zariadenia k reproduktorovému systému pre počúvanie obľúbenej hudby je minulosťou. Na scénu prichádzajú reproduktorové systémy spoločnosti Creative podporujúce technológiu Bluetooth pre bezdrôtový pôžitok z vašej hudby. Práve predstavený reproduktorový systém Creative ZiiSound D5 vyniká čistým zvukom, ktorý je z pripojeného zariadenia do reproduktorov prenášaný pomocou technológie Bluetooth.

ZiiSound D5

Extrémna čistota zvuku je dosahovaná pomocou integrácie zvukového kódeku apt-X. K systému ZiiSound D5 je možné pripojiť akékoľvek zariadenie podporujúce stereofónny prenos hudby pomocou technológie Bluetooth a pomocou pribalených transmitterov aj iPhone, iPod Touch alebo dokonca notebook či netbook. Apple iPhone a iPod Touch je možné vložiť aj do pripraveného docku a tak zariadenie počas prehrávania hudby nabíjať. Pre pripojenie iných zariadení je k dispozícii integrovaný konektor AUX-In.

ZiiSound D5

Systém Creative ZiiSound D5 však nie je len vynikajúcim reproduktorom, ale aj skvelým doplnkom akéhokoľvek interiéru, o čom svedči aj získané ocenenie „red dot design award 2010“ v kategórii audio. Maximálna tuhosť konštrukcie bola dosiahnutá jednoliatym exoskeletonom a akustická charakteristika bola modelovaná a testovaná spoločnosťou Creative tak, aby nasadila vysokú latku v triede kompaktných reproduktorových systémov.

ZiiSound D5

Creative ZiiSound je v súčastnosti dostupný v Európe v internetovom obchode www.creative.com/shop za odoporúčanú cenu 299,99 EUR a okrem iPod transmittera (BT-D5) je v rámci úvodnej akcie v balení dodávaný aj USB transmitter (BT-D1) v hodnote 39,99 EUR zadarmo do vyčerpania zásob.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.