Reklama

Creative HS-930i: miniatúrne vreckové slúchadlá s mikrofónom pre iPhone

Imrich Maťo

Presne vyladené miniatúrne mikromeniče vdýchnu život hudobným nahrávkam. Elegantný multifunkčný mikrofón zároveň slúži ako ovládací prvok pre prehrávanie hudby a príjem telefonických hovorov.

 

 

Creative

 

 

S týmito vetami spoločnosť Creative oslovila milovníkov minimalizmu v hudbe a odostrela závoj z miniatúrnych vreckových slúchadiel s mikrofónom Creative HS-930i pre iPhone, ktoré sú vybavené adaptérom pre pripojenie k počítaču. Ich dizajn je inšpirovaný minimalizmom série ZEN. Slúchadlá obsahujú dva presne vyladené, miniatúrne, iba 6 mm mikromeniče, ukryté v štýlovom ergonomickom kovovom puzdre, vďaka čomu môžu byť umiestnené hlbšie v ušiach. Slúchadlá preto produkujú lepší zvuk. Kryt slúchadiel je vyrobený z matného kovu. Pri prehrávaní hudby poskytujú vernú reprodukciu s hlbokými, dynamickými basmi. Vhodné sú pre široké spektrum žánrov hudby a spevu. Elegantný, multifunkčný mikrofón zároveň slúži ako ovládač pre iPhone. Stlačením umožňuje prijímať a odmietať prichádzajúce hovory a jednoducho spúšťať a zastavovať prehrávanie, či preskakovať skladby.

Creative HS-930i

Pomocou priloženého adaptéra pre pripojenie k počítaču možno slúchadlá Creative HS-930i ľahko použiť napríklad s notebookom, vďaka čomu môžete komunikovať s priateľmi a známymi bez skreslenia zvuku prostredníctvom služieb Skype, Windows Live Messenger, Google Talk, Yahoo! Messenger a mnohých ďalších, alebo si vychutnávať hudbu. Prevedenie slúchadiel do uší a mäkké, silikónové nástavce (v niekoľkých veľkostiach) výborne izolujú okolitý hluk. Kovový kryt s otočnými koncami umožňuje variabilný spôsob nosenia. Slúchadlá striebornej farby sú ľahučké, iba 12 gramové, majú 1,2 metrový kábel s vodičmi z bezkyslíkatej medi a s pozlátenými 3,5 mm konektormi. Ich kmitočtová odozva je 20 Hz ~ 20 kHz, impedancia 16 ohmov a citlivosť pri 1 kHz je 105 dB/mW.

Creative HS-930i

Slúchadlá Creative HS-930i sú v Európe dostupné v internetovom obchode creative.com/shop za doporučenú cenu 99,99 €. V druhej polovici marca bude tento miniatúrny skvost k zakúpeniu u vybraných predajcov. Výrobca zároveň upozornil, že funkciu ovládania prehrávania hudby na mikrofóne úspešne testoval iba na všetkých telefónoch Apple iPhone. S inými mobilnými telefónmi, netbookmi, PC, notebookmi alebo Macbookmi nemusí fungovať.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.