Reklama

Creative HQ-1450: slúchadlá inšpirované životom v meste

Marek Šimunek

Okrem množstva noviniek medzi technologickými hračkami, ktoré nám tento rok priniesla medzinárodná výstava IFA 2010 v Berlíne, bol počas tejto výstavy spoločnosťou Creative predstavený nový rad slúchadiel HQ-1450, ktorý za rozumnú cenu prináša vynikajúci výkon a svieže farebné prevedenia, odrážajúce život v meste.

Creative HQ-1450

Podľa vyjadrení Creative sa jej dizajnéri nechali pri navrhovaní nového modelu slúchadiel HQ-1450 inšpirovať životným štýlom v meste. Výsledkom tejto inšpirácie je nový dizajn označený ako Supra-Aural. Slúchadlá sú vyhotovené v štyroch farebných prevedeniach a to bielo-čierne, červené (inšpirované dopravným semaforom), modré (predstavujúce oblohu) a zelené, ktoré by mali interpretovať záhradnú zeleň. Slúchadlá sú vytvorené z ľahkých kompozitných materiálov a kryty uší sú obšité pohodlnou koženkou. Nastaviteľný čelenkový držiak vám zabezpečí pohodlné nosenie a nerušené počúvanie vašej obľúbenej hudby.

Creative HQ-1450

Okrem dizajnu na nových slúchadlách zaujme aj plochý kábel o dĺžke 1,2 m, ktorý sa nezamotáva a na konci je vybavený 3,5 mm pozláteným stereo audio konektorom. O dostatočný výkon a čistú reprodukciu sa postará dvojica len 30 mm reproduktorov s neodymiovými magnetmi. Frekvenčný rozsah Creative HQ-1450 je od 20 Hz do 20 kHz a impedancia je 32 Ohmov. Nové slúchadlá Creative HQ-1450 budú dostupné od polovice septembra za odporúčanú cenu 29,99 EUR.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.