Reklama

Creative Hitz MA500 – dostupný headset s izoláciou okolitého hluku

Števo Porubský

Creative Hitz MA500

Creative predstavil pomerne dostupný stereo headset s vraj výbornými parametrami. Ak vám teda ten, ktorý ste mali pribalený k vášmu mobilu, tabletu či MP3-ke nestačí, mrknite sa po tejto novinke. Za cenou 50 € ponúka pomerne slušnú výbavu. Dvojica 9 mm meničov na konci plochých káblov, ktoré sa vraj nezamotávajú (naša skúsenosť s plochými káblami je však iná) má podľa výrobcu frekvenčný rozsah od 6 Hz do 23 kHz s impedanciou 16 Ω a citlivosťou 105 dB/mW.

Creative Hitz MA500

„Creative Hitz MA500 sú najnovším prírastkom do populárnej série headsetov Creative Hitz, ktorej cieľom je poskytnúť vysoko kvalitný zvuk, jasnú hlasovú komunikáciu v najlepšej kvalite aj náročnejším užívateľom s množstvom prídavných funkcií, ako sú jednotlačídlové ovládanie hlasitosti a zabudovaného mikrofónu  na kábli, schopnosť izolácie okolitého zvuku, plochý nezamotávateľný kábel pre jednoduché používanie a skladovanie.“

Creative Hitz MA500

Hoci výrobca tvrdí, že ide o slúchadlá s izoláciou okolitého hluku, nečakajte aktívne potláčanie pomocou elektroniky. Ide o špeciálny tvar silikónových špuntov, ktoré by mali izolovať okolie lepšie, ako bežné špunty. Na kábli nechýba ani mikrofón a ovládacie tlačidlá. Okrem dizajnu poteší aj hmotnosť okolo 15 gramov a puzdro priamo v balení. Creative Hitz MA500 budú od konca mesiaca k dispozícii v dvoch farebných variantoch, a to v čiernom a bielom s už spomínanou cenou 49,99 €.

Creative Hitz MA500

Foto: Creative

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.