Reklama

Creative Aurvana In-Ear2: slúchadlá pre náročných

Roman Calík

Čo je dobré to netreba meniť… tak týmto heslom sa vývojári spoločnosti Creative určite neriadili. Predstavili totiž druhú generáciu prémiových slúchadiel Aurvana In-Ear. 

Slúchadlá pre náročných audiofilov rady Aurvana od Creative majú nový prírastok do rodiny. Úplne nový moderný dizajn, lepšia akustika a tmavý chrómový povrch, to sú podľa výrobcu hlavné prednosti slúchadiel Aurvana In-Ear2. Konštrukcia slúchadiel je dokonca kovová a musíme uznať, že dizajn je síce subjektívnou záležitosťou, ale podľa našej redakcie sa tvorcom vydaril.

 

Aurvana In-Ear2

Za sto éčiek

V slúchadlách sú použité meniče s vyváženou kotvou. V kombinácii s akustickou mriežkou tak vytvárajú detailný zvuk s výraznými basmi. Dokonca použité vodiče sú vyrobené z bezkyslíkovej medi vysokej čistoty. Materiál tak výrazne redukuje nežiadúce skreslenie a podieľa sa na čistej reprodukcii zvuku. Kábel má dĺžku 1,2 metra a nechýba ani pozlátený 3,5 mm konektor. Ak sa rozumiete číslam, nech sa páči: kmitočtová odozva je 15 Hz ~ 16 kHz, impedancia 42 ohmov, citlivosť pri 1 kHz zase 110 dB/mW. Pri používaní slúchadiel by ste mali oceniť aj mäkké hypoalergenické nastavce do uší. Navyše, vďaka technológii izolácie hluku AuraSeal sa filtruje až 95% hluku, čo sa hodí napríklad pri cestovaní autobusom alebo ešte lepšie lietadlom. V balení nájdete aj praktické puzdro, ktoré slúži aj ako šikovný kryt na kábel. A cena? Presne 99,99 €.

Aurvana In-Ear2

 

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.