Reklama

Coolest Cooler je asi najúspešnejším chladiacim boxom na svete

Marek Šimunek

Na crowdfundingových platformách ako napríklad Kistarter našlo už niekoľko začínajúcich projektov dostatok financií na to, aby vôbec mohli začať s výrobou svojich projektov. Tento má nábeh na to, aby sa stal najúspešnejším. Asi by vás ani nenapadlo, že by viac ako štyri milióny dolárov za niekoľko dní od spustenia kampane vyzbieral projekt prenosnej chladničky.

Coolest Cooler

Áno presne tak! Coolest Cooler, tak sa tento zázrak totiž volá, je chladiaci box novej generácie. Aspoň tak ho vo svojej kampani prezentujú jeho tvorcovia. O dizajn tohto nového chladiaceho boxu sa postaral Ryan Grepper a podľa neho bolo hlavným cieľom vytvoriť niečo, čo sa postará o to, aby ste si mohli užiť mobilnú párty kedykoľvek a kdekoľvek.

Okrem vodeodolného prenosného reproduktoru v tomto boxe na vaše jedlo a pitie nájdete aj prenosný mixér, to aby ste vedeli namiešať tie správne drinky na večernú párty. Nechýba samozrejme ani USB nabíjačka, LED svietidlo a ani otvárač na fľaše nemusíte zo sebou nosiť. Jednoduché prenášanie celého chladiaceho boxu zas zabezpečujú kolieska.

Coolest Cooler

Vyzerá to tak, že na podobný nástroj pre svoju párty čakalo už veľa ľudí, keďže sa Coolest Cooler ešte pre oficiálnym spustením sériovej výroby dočkal takého úspechu. Jeho výroba by mala začať v priebehu februára 2015, pričom ceny Coolest Cooler budú rôzne v závislosti od toho, či ste na kampaň prispeli, alebo nie. Ak sa vám teda tento nápad páči a radi by ste si takýto chladiaci box zadovážili, môžete získať ešte posledné kusy za zvýhodnenú cenu počas kampane na stránke Kickstarter.

Foto: Kickstarter

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.