Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Čo všetko pribudne na streamovacej službe Disney+ v auguste 2022?

Čo všetko pribudne na streamovacej službe Disney+ v auguste 2022?
Zdroj | Disney+
Michal Spiegel
Čo všetko pribudne na streamovacej službe Disney+ v auguste 2022?
Zdroj | Disney+
Zdroj | Disney+

Disney+ v pridávaní nového obsahu nepoľavuje a v auguste sa môžeme tešiť na novú nádielku zaujímavých filmov a seriálov.

Andor

31. august

Ďalší seriál zo sveta Star Wars, ktorý slúži ako prequel k filmu Rogue One. Seriál bude sledovať postavu Cassiana, ktorý sa vydá na hrdinskú cestu rebela.

Buzz Lightyear

3. august

Milovníci animovanej série Toy Story sa dočkajú samostatného príbehu o jednej z kľúčových postáv – Buzzovi Lightyearovi. Spolu s jeho tímom budú na intergalaktickej misii čeliť zlému Zurgovi a jeho poslušnej armáde robotov.

I Am Groot

10. august

Obľúbená postava z filmu Guardians of the Galaxy, Groot, dostane svoj vlastný seriál. Tri krátke epizódy ukážu zábavné situácie postavy Groota, ktorého nadaboval Vin Diesel.

Lego Star Wars: Summer Vacation

5. august

Spojenie Lego s akýmkoľvek univerzom je zárukou ironického humoru, o to viac pokiaľ ide o spojenie s kultovou ságou Star Wars. Tešiť sa môžeme na nevydarené dovolenky hlavných postáv zo Star Wars.

Prey

5. august

Na Disney+ nájdete aj všetky filmy zo série Predátor. Od 5. augusta si navyše môžete pozrieť nový film z tejto série, ktorý sa zameria na pôvod predátora a na svet národa Komančov 300 rokov pred udalosťami pôvodných filmov.

She-Hulk: Attorney at Law

17. august

Marvel Studios prinesie na Disney+ nový seriál o Jennifer Walters, právničke so superschopnosťami, ktorá sa musí vysporiadať s komplikovaným životom ženy, ktorá sa môže kedykoľvek premeniť na zelenú obryňu so superschopnosťami.