Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Čo ukázal Ubisoft na hernej výstave E3?

Čo ukázal Ubisoft na hernej výstave E3?
Zdroj | Ubisoft
Michal Spiegel
Čo ukázal Ubisoft na hernej výstave E3?
Zdroj | Ubisoft
Zdroj | Ubisoft

Ako každý rok, aj tento sme sa dočkali najznámejšej hernej výstavy E3. Tentokrát ju odštartovalo herné štúdio Ubisoft a predstavilo viacero zaujímavých titulov.

Rainbow Six Extraction

Hneď na začiatok sme sa dočkali traileru aj gameplay ukážky očakávanej akcie Rainbow Six Extraction. Ešte donedávna mal titul podnázov Quarantine, ale z dôvodu pandémie koronavírusu bol zmenený. FPS kooperatívnej akcie pre 1 až 3 hráčov sa dočkáme 16. septembra 2021 na nové aj staré konzoly, PC a Google Stadia. Okrem nového dielu Ubisoft oznámil podporu pre crossplay hranie pre titul Rainbow Six Siege.

Rocksmith

Pre gitarových fanúšikov vyjde doplnková služba Rocksmith+ s bohatou knižnicou skladieb a akordov. Stačí si pripojiť elektrickú gitaru cez USB adaptér a môžete sa učiť hrať na gitare.

Pozrite si

7 najlepších trailerov z tlačovky Ubisoft na E3 2019

Riders Republic

Dočkali sme sa aj ďalšieho gameplayu akčnej závodnej hry, ktorú sme mali možnosť vidieť už minulý rok a ktorá ponúka bláznivé závody na všetkých možných prostriedkoch. Tentokrát sme mali možnosť vidieť multiplayer. Hry sa dočkáme už 2. septembra 2021.

Just Dance 2022

Na konferencii Ubisoftu sme mohli vidieť aj krátku prezentáciu pokračovania obľúbeného tanečného titulu Just Dance 2022, ktorý vychádza 4. novembra 2021.

Assassin’s Creed Valhala DLC

Ubisoft potvrdil ďalšie datadisky do posledného Assassin’s Creed. Konkrétne sa dočkáme Siege of Paris v lete 2021 a Discovery Tour na jeseň. Práve druhý menovaný datadisk prinesie nový druh hrateľnosti. Dobrou správou je potvrdenie dodatočného DLC obsahu aj na budúci rok.

Far Cry 6

Po fenomenálnom traileri z minulého roku sme sa dočkali ďalšej ukážky predstavenia hlavnej zápornej postavy Antóna, ktorého stvárnil výborný Giancarlo Esposito. Novinku očakávame už tohtoročnú jeseň a to 7. októbra 2021. Okrem hry bude v ponuke aj Seasson Pass, ktorý umožní hrať za hlavných záporákov Far Cry hier vrátane Vaasa, Pagan Mina a Joseph Seeda. Taktiež sme sa dočkali oznámenia titulu Far Cry 3: Blood Dragon.

Pozrite si

Ubisoft predstavil pripravovaný herný line-up napriek interným problémom

Mario+Rabbids Sparks of Hope

Majitelia Nintenda Switch sa dočkali podarenej ukážky pripravovanej Mario hry. Tentokrát sa taliansky inštalatér opäť spája s králikmi v 3D svete a nadviaže na úspešný titul Mario + Rabbids Kingdom Battle. Novinka má byť dostupná až na budúci rok.

Avatar Frontiers of Pandora

Hlavným klincom večera bola finálna ukážka z pripravovanej hry podľa filmovej série Avatar. Hru Avatar sme tu už raz mali, no naposledy to dopadlo fiaskom. Trailer vyzerá parádne, no otázna ostáva hrateľnosť či finálna podoba grafického spracovania. Novinka by mala vyjsť na budúci rok na nové konzoly a streamovacie služby Google Stadia a Amazon Luna.