Reklama

Čo môže byť lepšie ako OLED telka a Ambilight? Teraz je Philips so zľavou 500 €!

Zdroj | Philips
Števo Porubský
Zdroj | Philips
Zdroj | Philips

Ak ste doteraz snívali o OLED televízore, no ceny boli pre vás príliš vysoké, máme pre vás výborný tip. Philips 55OLED707 so systémom Ambilight je teraz možné kúpiť za menej ako 1 000 €!

Bonusom nie je len Ambilight, ale aj špičkový OLED panel s 100 Hz frekvenciou a operačný systém Android TV. Za takú cenu sa táto 55″ telka určite oplatí.

Zdroj | Philips
Obsah pokračuje pod reklamou

Philips 55OLED707 patrí do strednej triedy, no aj tak ponúka veľmi zaujímavý výbavu. Displej s uhlopriečkou presne 54,6″ pochádza z dielne juhokórejského LG. Ponúka 10-bitové farby, 100 Hz frekvenciu a podporuje prakticky všetky známe HDR štandardy – HLG, HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HDR10+ Adaptive. Samozrejmosťou je 4K Ultra HD rozlíšenie, čo pri takomto paneli robí slušných 80 PPI.

O chod sa stará procesor P5 AI Perfect Picture Engine od Philipsu s umelou inteligenciou, ktorý má zabezpečovať čo najrealistickejší obraz. Algoritmus umelej inteligencie s hĺbkovým učením má totiž spracúvať obrazy podobne ako ľudský mozog.

Vítaným bonusom je Ambilight+hue, teda systém osvetlenia zadnej časti TV s možnosťou pripojenia ďalších Philips Hue produktov. V tomto prípade ide o trojstranný Ambilight.

Zdroj | Philips

Minuloročný model ponúka 70 W 2.1ch audio systém (4x 10 W + 30 W subwoofer). Že podporuje Dolby Atmos netreba asi ani písať. Od zabudovaného audio systému ale nečakajte virtuálny priestorový zvuk, hoci 70 W na TV je výborný parameter. Plusom tiež je, že 707-čka podporuje aj DTS Play-Fi pre bezdrôtové pripojenie reproduktorov pokojne aj po celej domácnosti.

Na svoje si prídu aj hráči. Philips OLED707 s HDMI 2.1 eARC podporuje aj G-Sync, či FreeSync Premium, ale aj ALLM a VRR. Operačným systémom je Android TV, takže môžete mať k dispozícii obrovské množstvo obľúbených appiek a hier. Samozrejmosťou je tak aj hlasové ovládanie cez Google Assistatn či Amazon Alexa.

Zdroj | Philips

Kompletnú technickú špecifikáciu nájdete na webe Philipsu.

Minuloročná novinka je teraz v predaji s výbornou zľavou vyše 33 %. V čase uvedenia na trh totiž stála takmer 1 500 €, dnes je v predaji za necelú tisícku!

S výbornou zľavou a iba o 350 € viac stojí aj 65″ model rovnakého radu, Philips 65OLED707.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.